Sayfa 19/98 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 145 - 152 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Ben Fade de % 157 karla ciktim. Nerede satacagini da yada artik yeter demesini de bilmekte fayda var..
    Bereket versin.

Panik yapan ky ne yapacağını bilmez halde hareket ediyor. Sonra da forumlar ve sosyal medyada her yer ağlama duvarı ve hakaret ortamına dönüyor.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

2.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    telefon ile arayarak
    Telefona cevap veren yok, özellikle bugün.

SM-T580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Arz yarın da devam ederse max 50 lot gelir. Borsa tarinin en ibretlik olaylarından biri olur. Artık 20 tavan mı gider 30 tavan mı gider hep beraber görürüz.
    Eskiden halka arz lar talep olmadığı için hep iptal olurdu, şimdi ise tezek koysan gidiyor.

SM-T580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Fade'de küçük yatırımcı matriks bilanço twitter sayfasına baktı. Aha şirket batıyor dedi ve satış verdi. Yatırım giderlerini vs. incelemediler. Ben de mecbur 6'dan sattım. Dnısı'nın az lottan dolayı daha çok yükselebileceğini düşünüyorum. Satan fazla olmayabilir.

Şirket de bunu düşünmüş olabilir mi?

5.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    ak ve teb den emir girdim, ak emrimin iptal olduğuna dair mesaj geldi. Acaba tc aynı olunca biri iptal mi oldu
    Bende vakıf ve ak tan emir girdim ama bana mesaj gelmedi, 2 taraftada emirler aktif görünüyor.

6. Lotlar yarinki emirden sonra dağıtılacak.Yarin 13ten sonra hesaplara gecer..Bu da yoğun talep olacagini gosteriyor.100 lot duserse iyi diyecez.

7. arzlar böyle eşit bölünürse saçma sapan arzların sonu gelmez. yatirdigin paraya göre oranlı arz yapsalar aldigin lot bir işe yarar ve saçma sapan fiyat hareketleri olmaz.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by hamzaenes Yazıyı Oku
    arzlar böyle eşit bölünürse saçma sapan arzların sonu gelmez. yatirdigin paraya göre oranlı arz yapsalar aldigin lot bir işe yarar ve saçma sapan fiyat hareketleri olmaz.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tam tersi, para ile orantili lot dusse buradaki cogu kisiye 5-10 lot anca duser. Az sermayeli sirketlerde en iyi yontem bu. Bu Ky dostu yontemi keske tum halka arzlarda yapsalar. Ky en azindan biraz para kazanir harcligini cikarir.

Kim bu yontemi kotuluyorsa ya kimse emir girmesin istiyordur ya da 100-200 milyon nakitli tahtacinin masasi olarak calisiyordur. Aksi mumkun degil.

Sayfa 19/98 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •