Sayfa 37/98 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 289 - 296 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. adamlarım farkında olmadığı şey şu ama, bugün küçük yatırımcı olabiliriz ama yarın bizden de büyük yatırımcılar çıkabilir. bizi şimdiden küstürürse yarın zor çalışırız. gençlere kulak tıkayan onları görmezden gelen bir siyasi parti gibi davranıyor şu anda resmen.
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Adamlarda zaten ufak tutarlı işlemler yapan hesaplarla uğraşmak istemiyorlar görüntüsü var.
    100 tane ky ile işlem yapacağıma 1 tane by bana yeter diye düşünüyor olabilirler. bir kere kendileri açısından başları daha az ağrır ve muhasebe hesap ekstre hareketleri az ama öz olur..
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Adamlarda zaten ufak tutarlı işlemler yapan hesaplarla uğraşmak istemiyorlar görüntüsü var.
    100 tane ky ile işlem yapacağıma 1 tane by bana yeter diye düşünüyor olabilirler. bir kere kendileri açısından başları daha az ağrır ve muhasebe hesap ekstre hareketleri az ama öz olur..
    ben şubede bunu sordum.
    dedim neden internetten katılım olmuyor , özel müşterilirimiz var zaten çok talep oluyor biz özel müşterilerin taleplerini alıyoruz dedi. açıkcası özel müşterilerin şubeye bile gelmesine gerek yok internete açarsak herkes alır özel müşterilerin bir anlamı olmaz dedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    ben şubede bunu sordum.
    dedim neden internetten katılım olmuyor , özel müşterilirimiz var zaten çok talep oluyor biz özel müşterilerin taleplerini alıyoruz dedi. açıkcası özel müşterilerin şubeye bile gelmesine gerek yok internete açarsak herkes alır özel müşterilerin bir anlamı olmaz dedi.
    Aynen adamların amaçları zaten bu sn Hasan. Ky ler artık büyük ölçüde angarya iş olarak görülüyor olmalı ki onların bakış açısıyla bu düşünceleri doğru da olabilir. Düşünsenize bi tarafta milyonluk işlem yapan müşteriler.. az ama özler.. diğer tarafta ise 200-500 lot x, y, z hissesini nasıl alırım emiri nasıl girecem ne zaman girecem niye emiri göremiyorum vs vs sorularını soran maalesef çoğunluğu finansal bilgisi son derece zayıf olan sorun çıkartma ihtimalleri de son derece yüksek binlerce hatta onbinlerce faydasız müşteri..tabi ki ilk grubu tercih ederler. 3- 5 müşteri az olsun ama başımız ağrımasın operasyonel verimliliğimiz de düşmesin diyebilirler..

4. Üç yıl evvel isbankasi daki yatırım hesabından işlem yapmayı bıraktım. Komisyon oranlarını düzeltin dedim hiç oralı olmadılar. Ben küçük yatırımcıyim dedim her ay düzenli alım yapıyorum 100 TL lik alımda 1 TL komisyon alıyorlar. Sorsan 0.20 alıyoruz diyor ama 1000 TL olunca. Ben 1000 TL lik alımı 10 parçaya bölüp alsam 10 TL komisyon veriyorum. Bu yüzden bıraktım. Küçük yatırımcı umurlarinda değil.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 45 mil.eslemse bu le tavan açıyor.. hayırlı olsun ..

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. dün akşam bi miktar alış girmiştim tavandan
    ama nedense bekleyen gerçekleşen emirde görünmüyor, silinmiş.. tavandan lot alınamıyor mu

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tavan demek satıcı yok demek. Sizde tavana alış girdiniz. Önünüzde belki de 30 milyon lot alıcı bekliyor. Size nasıl hisse gelsin.
     Alıntı Originally Posted by muzo8 Yazıyı Oku
    dün akşam bi miktar alış girmiştim tavandan
    ama nedense bekleyen gerçekleşen emirde görünmüyor, silinmiş.. tavandan lot alınamıyor mu

8.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Tavan demek satıcı yok demek. Sizde tavana alış girdiniz. Önünüzde belki de 30 milyon lot alıcı bekliyor. Size nasıl hisse gelsin.

adam 32lotu beğenmeyip satışa koymuştur belki bana sıra gelir dedim

Sayfa 37/98 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •