Sayfa 85/98 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 673 - 680 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. [QUOTE=sulzer;5768058]
     Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Dnısı fabrika açılacak tabiki makşneler gelirse ve patronun bir dediği birini tutarsa. Twitterda 29.12.2021 açılış patron tvde ocak sonu kapta ise mart sonu denildi.
    Yatırım uzun bir yolculuktur.herkes istiyorki alalım 1 ayda %100 yapalım. Yok öyle şey.
    Fabrika açılacak ne olacağını veya yatırımın ne kadar faydası olduğunu ancak 3.çeyrek bilanço da göreceğiz o da en kısa olsa.
    Benim şirketlerde önemsediğim şey(özellikle böyle küçük bist şirketlerinde) ciro artışı ve büyümek istemesi.
    Evet ciro artışı şirket beklentisi nin bike üzerinde.hızlı ciro artışı var. Ve büyüme isteği ben buna bakarım.
    Değerlenmesi zaman alacaktır kanısındayım.
    Yatırım tavsiyesi değildir[/QUOT

bu açıdan bakınca fab mart da açılacak bu marts sonu olunca üretim den gelen yansıma 2.çeyrege yansır :ortak
    acaba tahtacı da bunu hesap edip 2.çeyrege kadar uzatacakmı ..?
    bence o kadar uzun boylu düşünmeyecek diye düşünüyorum : kısmet
    Bende bu düşüncedeyim
    👉Mızrak çuvala sığmaz diye bir söz var
    👉Ava giderken avlanmak diye bir deyimde var
    👉Ciro artışı kar artışı başka büyük yatırımcılarında ilgisini çekecektir
    👉Birileri gelip tahtacının alımlarıyla emeğini baskısını çöpe atabilir oyununu bozabilir. Tahtacı saçmasapan baskı yapayım derken malı kaptırabilir.Aylardır taşıdığı malı birden elinden gidebilir😏
    Hepsi ihtimal
    Belkide bunlar saçma sapan fikirlerim. Yatırım tavsiyesi asla değildir.

2. Sulzer hocam şu tahta kavgasını Bi anlatsanız Burda.hani iki grup kavga etmiş falan tahtacı bertaraf etti dediğiniz olay.. 😏

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    aynen para herşeyi çizer haklısın demekki giren gurup zayıftı..?
    bugün gelen haber güzel E düşüşüne dek gelmesi de manidar olmadımı..?
    bundan sonra iyi olacaktır:bol şanslar Y.T.D
    https://invst.ly/x7zty
    https://invst.ly/xb9uy
    tahtada savaş devam ediyor: arada ezilmez isek iyidir..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/xb9uy
    tahtada savaş devam ediyor: arada ezilmez isek iyidir..?
    Yesinler birbirlerini

5. Merhaba arkadaşlar,çok eski borsacıym,hiç kimseye benim gibi yapın şeklinde bir tavsiyem olmaz ama ben yıllardan beri hep 2 çeşit hisse taşırım,birisi binanın ana kolonu,kirişi,diğeri ise evin çılgın çocuğu,işte ikinci grup için bu hisseyi seçtim ve elime para geçtikçe bu hissenin miktarını artırmayı düşünüyorum.Herkese bol kazançlar diliyorum,sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

6. #dnisi Şirket'imiz Yönetim Kurulu'nun 08.02.2022 tarihli Kur Korumalı TL Mevduat Programı'na katılma kararı doğrultusunda çeşitli bankalarda bulunan mevduatlar için, 6 ay vadeli toplam 33.655,180-TL tutarlı mevduat hesabı açılmıştır.

7. Hissede yarın değilse önümüzdeki hafta olumlu anlamda hareketlenme bekliyorum.Tabi ki yazdıklarım YTD

8. Yalana bak
     Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Hissede yarın değilse önümüzdeki hafta olumlu anlamda hareketlenme bekliyorum.Tabi ki yazdıklarım YTD

Sayfa 85/98 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •