Sayfa 93/98 İlkİlk ... 43839192939495 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 737 - 744 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Lann ne bekliyon tam zamanı çız gitsin tam zamanı terse yatır...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2. Vinnn nnn. Global çılgınca alıyor..var bakalım güzel haberler...

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Vinnn nnn. Global çılgınca alıyor..var bakalım güzel haberler...

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Spek bir tur daha aşağı yaparsa bu adamın para kazanma gibi bir derdi olmadığına yatırımcıya eziyet etmekten ve kendisinin de aynı zamanda para kaybetmekten zevk alan bir mazoşist olduğuna emin olabiliriz

4.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Lann tamam anladık dökmeden götürmeyeceksiniz de yukarı yaparak daha kolay dökersiniz aq .erefsizleri...
     Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Bugün de silkeledileryeterli malı topladılarsa yeşillenecek endeksle birlikte artık gidelim
     Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Lann ne bekliyon tam zamanı çız gitsin tam zamanı terse yatır...
    Hadi bakalım bu hafta nasıl strateji izleyeceksin ben olsam yapıştırır giderdim ki böyle daha fazla yeni müşteri bulursun...
    Orta uzun vade bu fiyatlar resmen komedi
    Sektör gayet iyi helede konut bu kadar revaçta iken, artık gerisi oyuncuya kalmış
    (Geçen sene hisse aldığım zaman araba ev yada döviz almış olsaydım param şuan en az iki katı olmuş olacaktı kısmet nasip diyelim, inşallah 2.çeyrek bilançoyla birlikte telafi ederiz hep birlikte)
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

5. Zabah yukarı aşağı yapıp silkeledi yine ,şu an tekrar harekete başladı,hadi bağalım 14 üstü deneme bekliyoruz

6. Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

7. Dirençler de zorlanıyor, yüksek hacimle kırarsa günü iyi kapatırız yine inşallah Çorbacıları dökmek te isteyebilirler tabii...(Şu an 13,40 tl civarı işlem)

8. Çorbacıları çarpıyorlar ya kol bacak kesecekler yada bizimle birlikte ortaklığa devam edecekler bi müddet

Sayfa 93/98 İlkİlk ... 43839192939495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •