Sayfa 72/98 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 569 - 576 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Çok güzel anlatım

elinize sağlık harika anlatmış bilgilerinizi paylaşmışsınız. Zaten ikimizden başkası yok sanırım şöyle ki tahtayı iZliyorsanız yabancı istekliliğini de görmüşsünüzdür. Kap ile ilgili herkes olumsuz yazmıs hatta komik bulanlar olmus ama bence oradaki iş yoğunluğu denmesi ve işçi alımı yapılması bilanço hakkında tüyo verir nitelikte
     Alıntı Originally Posted by dr.kademe Yazıyı Oku
    Evet.sirket kap atmiyor belki ama attimi da tam atiyor. Calisan sayisinda artiş...hem de bu dönemde...az rastlanan bir durum olmali. Herkes cikarmaya calisirken..
    Elimizdekinin kiymetini bilmek gerekiyor. Altin yavas yavas parlamaya basladi.

Yeni fabrika yapilmasi..suan 36 000 metrekare var ve 20 000 metrekarelik fabrika yapilacak..

Genel kurulda esas sozlesme tadilinin degisikligi sonucu gecmis donem ve halka arzdan gelen paralar ile bedelsiz sermaye artisi ihtimali..

Özsermayenin ciddi miktar artisi..Bilanco sonrasi pd/dd nin 3 un altina dusme ihtimali..

Calisan artisi..daha ne olsun.

Tek sorun piyasa hisseyi bimiyor. Bilmesine de az kaldi inşallah. Ytd.

2. gecmis hisselerde yabancilarin eline verdigim gibi burada da verecegiz inş.

3.  Alıntı Originally Posted by dr.kademe Yazıyı Oku
    gecmis hisselerde yabancilarin eline verdigim gibi burada da verecegiz inş.
    Yabancı olayı muamma.belki o yabancı sandığınız yerli olabilir Çünki bunları kullanan çok yerli yatırımcı var.
    Ama şu bir gerçek 3 yıllıkta şirket durmadan büyümüş bu çok güzel.

4. Bilanço

Bakalım bilanço nasıl gelecek ben çok umutluyum
     Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Yabancı olayı muamma.belki o yabancı sandığınız yerli olabilir Çünki bunları kullanan çok yerli yatırımcı var.
    Ama şu bir gerçek 3 yıllıkta şirket durmadan büyümüş bu çok güzel.

5.  Alıntı Originally Posted by Carleone Yazıyı Oku
    Bakalım bilanço nasıl gelecek ben çok umutluyum
    Benim merakım şu an kasada ciddi para oluştu.ve şirketin agresif yatırım yaptığı gözlemlenmiyor.sadece 20 dönüm fabrika arazisi var. Ve kasada ciddi para var. Son teknoloji makinelerle bir yatırımmı olacak bunu izliyor olacağız.işi geliştirmeye i bakacaklar yoksa farklı bir sektöre yatırım mı olacak. Kasada paranın öylece veya mevduata tutacaklarını sanmıyorum.
    Yeni oluşan kasadaki parayla artık hammadde peşin satın alınıyor tabiki şirketin açıklamasına ve fonun kullanılan yerlerine bakarak söylüyorum. Patronlar iyiniyetli olursa bu şirketin ilerisini hayal edebiliyorum.

6. Bir yatırımcı olarak yatırım yaptığım şirkette aradığım 4 özellik.
    1)hersene ciro büyüyormu
    2hersene kar büyüyormu
    3)borçlululuk
    4)şirket vizyonu ve yeni teknolojilere ayak uydurabiliyormu
    Şimdi bunları dinamik ısıyla karşılaştıralım
    1)3 senedir ciro ve kar büyüyor
    2)3 senedir kar büyüyor
    3)borç çok düşük ve kasada fazlasıyla para var
    4)vizyonu büyüme yönünde ama bunu daha izlemek lazım. Yeni teknolojilere yenilikçi makinelere yatırım yapılacakmı bunu izleyeceğiz.

7. Gayet güzel gidiyoruz. Biraz hızlı olsa da bir süre dinlenip yola devam etmesi ve bilanço ile beraber taçlandırılması çok iyi olur. İnş güzel günler göreceğiz. Sonra da marttaki genel kurulda iyi beklentilerim devam ediyor.ytd.

8. 15.00 direnci kırılırsa işler değişir burada.

Sayfa 72/98 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •