Sayfa 11/189 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    hangini silecem arkadaşlar 1 dakıkalıklarımı sadece 5 dakıkalıktakı o barımı sılmezsem ne olur bir önceki gün 9:25 barı yok ama bugun oluşmuş garip
    09:30 dan önce gördüğüm barı sil. Önce 1 den başla sonra 5 sonra 60 nerde çıkıyorsa...
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

2. Piyasalar tuhaflasti, gun ici marjlar azaldi bunun yaninda cok dar alanda kalma sureleri artti 200 300 puanla saatlerce oyalaniyor.
    Gapli acilislar artti.
    Sanki bundan sonra yeni duzen isleyecek gibi, bir seyler degismis gibi gorunuyor 1 2 yil onceki piyasalar artik yok, en azindan uzun suredir yok.

Bundan sonrasi nasil olur bilemiyorum. Belkide bana oyle geliyo.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yeni kurallar MC ve uzlaşma saatleri piyasaya katılımı azaltır.daha az kontratla daha az hacim ve marj olur mecburen.önceden uzlaşma 10-15 dk da 1 oluyordu şimdi saatte 1...ettiği karla poz açmak isteyen bir kişi 1 saat bekleyecek belki 1 saat sonra o anki fiyattan 1.000 puan fark olacak bu sefer yeni poz açmaktan vazgeçer insan.

Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Piyasalar tuhaflasti, gun ici marjlar azaldi bunun yaninda cok dar alanda kalma sureleri artti 200 300 puanla saatlerce oyalaniyor.
    Gapli acilislar artti.
    Sanki bundan sonra yeni duzen isleyecek gibi, bir seyler degismis gibi gorunuyor 1 2 yil onceki piyasalar artik yok, en azindan uzun suredir yok.

Bundan sonrasi nasil olur bilemiyorum. Belkide bana oyle geliyo.

4. neyin kafasını yaşıyor bisttekinler anlamış değilim.

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    neyin kafasını yaşıyor bisttekinler anlamış değilim.
    Kafalari iyi, iyi yere dukkan acmislar...

6. Lanet olsun senin gibi surungen piyasaya bir senedir surune surune bi hal oldun

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

7. Arkadaslar 4 dk periyotta sistemleri çalistiran yada test eden var mi? , varsa görüş bildirebilir mi?

Son 1 aylık işlemler nasıl acaba sistemcilerin ?

Sayfa 11/189 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •