Sayfa 129/189 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1.  Alıntı Originally Posted by Caglar Yazıyı Oku
    Merhaba Sn Trade.

Sonuçlar çok güzel görünüyor. MDD harika. Kendi sistemlerimde MDD genelde 2013 yılında çıkıyor. Sizin sistem 2013 ü nasıl atlatmış merak ettim. Buraya 2013 yılının alım satım fotoğrafını, bileşik sistem grafiğini 10 yıl olarak ve bileşik sistemdeki yıllık kazançları da ekleyebilir misiniz?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    2013 yılı 11025 max dd fakat o yıllardaki mumlar tam mıdır değil midir doğrumudur yanlış mıdır bu konuya ideal yetkilileri bile emin olamıyor

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    son bir ay sinyal görüntüsü varmı hocam sistemin müthiş
    Bence değil Erhan bey Keçi'nin yazdıklarını gördükten sonra hiç değil

13000 puan düşüşte para kazandıramadı desem yeridir mesela
    (ideal aracı kurum nedeniyle şuan kullanamıyorum o nedenle matriks görüntüsünü attım )

3.  Alıntı Originally Posted by Caglar Yazıyı Oku
    Merhaba Sn Trade.

Sonuçlar çok güzel görünüyor. MDD harika. Kendi sistemlerimde MDD genelde 2013 yılında çıkıyor. Sizin sistem 2013 ü nasıl atlatmış merak ettim. Buraya 2013 yılının alım satım fotoğrafını, bileşik sistem grafiğini 10 yıl olarak ve bileşik sistemdeki yıllık kazançları da ekleyebilir misiniz?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ilginç benim göz ucuyla baktığım 1 dk sistemde kazandıramadı bu düşüşte...oysa geçen ay çok iyiydi 10.000 puan üstü kar vardı...can sıkıcı bir durum...ama sistem işi böyle...yani aslında değil kalbur üstü sistemler bu son düşüşte de paranın gözüne vurmuştur diye düşünüyorum...

Alıntı Originally Posted by Trade Yazıyı Oku
    (ideal aracı kurum nedeniyle şuan kullanamıyorum o nedenle matriks görüntüsünü attım )

5. Şuana kadar paylaştığım küçük sistemimdi
    Ayrıeten kullandığım büyük sistem ise bu şekilde
    Erhan bey zaten sistem adından beni tanımıştır artık

6. Saatler değiştiğinde birçoğumuz sistemlerimizi yenilemek zorunda kalacağız ben şimdiden başladım çalışmalara herkese kolay gelsin

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Yazıyı Oku
    Getirilerde sabrınızı zorlayacak 2 sene var: 2012 ve 2014. 2012 yılı al tut (buy-hold) ile 35K kazanabiliyorken sistem 29K'da kalmış. 2012'ye benzer bir sene yaşanacak olursa sabrınızı zorlayacaktır. Şahsen ben 1-2 ay al tuttan daha az kazanmayı kaldırabiliyorum ama 1 seneyi kaldıramam. Onun dışında zaten yaklaşık 1.5 yıldır aktif olarak kullandığınız için over-fit olma ihtimali yok. Tebrikler ve bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by Trade Yazıyı Oku
    Bence değil Erhan bey Keçi'nin yazdıklarını gördükten sonra hiç değil

resim görünmüyor bende merak ettim. matriksçi olarak tekrar yüklemeniz mümkün mü?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 129/189 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •