Sayfa 187/189 İlkİlk ... 87137177185186187188189 SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
     Alıntı Originally Posted by RTG Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

1.eylül den beri robotların karı bu

Gel sen manuel bişi yarat, iyi bişey tasarla ve manuel olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,612
    Aşağıdaki repainti düzeltmek için istiyorsanız
    eski forumda istediğiniz örnek paylaşılmıştı.
    http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=116174

kaç saniyede yaptı 1180 işlemi?

iyi ki sanal modda imiş.

sinyal gelse bile yeni sinyalden sonra 2 dakika veya 3 dakika içinde gelen sinyalleri uygulama şeklinde bir robot kodu varmı
    [IMG][/IMG]
    Bear_Bull
    @BearBull26

3.  Alıntı Originally Posted by RTG Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

1.eylül den beri robotların karı bu
    Sn RTG mevzu nedir?

4.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Aşağıdaki repainti düzeltmek için istiyorsanız
    eski forumda istediğiniz örnek paylaşılmıştı.
    http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=116174

kaç saniyede yaptı 1180 işlemi?

iyi ki sanal modda imiş.
    repaint yok orda deneme robotun sayfasını yanlışlıkla başka bir resim yerine paylaşmışım. işte reelde bu hata yapılmasın diye robot emir gönderdikten sonra mesela 2 dakika boyunca şart oluşsa bile emir göndermesin istiyorum.bu büyük ihtiyac.böyle bir kod olmalı.
    Son düzenleme : RTG; 21-11-2017 saat: 23:08.

5.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Sn RTG mevzu nedir?
    mevzu şu.bir süredir hisse net de tanıştığımız bir grup arkadaşlarla ki (çoğunu da tanıyor olabilirsiniz.eski müdavimler) adam başı bin lira ile ortak girişim grubu kurduk. toplam da 5 bin lira ile başladık işe.beraber çalışarak sistemler ve robotlar ürettik.uzak bilgisayar kiralayarak reel işleme soktuk.alaylılarız anlıyacagınız.katılan her yeni arkadaşı aldık 18 kişiyiz. yönetim ilk 8 kişiden oluşuyor.bu amatör yapıyı büyütme kararı aldık. ne kadar büyürse büyüsün sonuçda herbirimizin 1000 tl veya biraz üstü parası batacakdı.robotlar para kazandıkça katılım hissesi arttığı için yeni katılanların riski daha fazla tabi. kapanış itibarı ile 5183 tl hisse başı girişi. kar amacı gütmüyoruz. robotların karı yetiyor. ama işi büyütme kararı aldık . bu yüzden tweter ve burda tanıtım yapıyoruz. sorunuz varsa yanıtlayayım.kısaca özet bu.
    Son düzenleme : RTG; 21-11-2017 saat: 23:18.

6.  Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    Gel sen manuel bişi yarat, iyi bişey tasarla ve manuel olsun.
    ne demek istediğini tam anlamadım. manuel de tasarlayıp ,idealde robot halinde kullanıyoruz zaten
    Son düzenleme : RTG; 21-11-2017 saat: 23:11.

7.  Alıntı Originally Posted by PROGRAMMER Yazıyı Oku
    soruyu soran merce, cevabı veren merce, bu ne güzel tesadüf

https://hizliresim.com/RORzZn

https://hizliresim.com/u/MERCE

doğru tanıtım için bu.işlemler ve ekstre tamamen gerçektir .5 bin lira ile başladığımız seruven 92 bin lira bugün. kısa zamanda bu oranda bir büyümeyi hiç bir şirket gerçekleştiremez.trader masa sorumlusu arkadaşdan bilgi geldi 93300 müş.yarın ekstreyi yayınlarım.

doğru tanıtım için bu.işlemler ve ekstre tamamen gerçektir .5 bin lira ile başladığımız seruven 92 bin lira bugün. kısa zamanda bu oranda bir büyümeyi hiç bir şirket gerçekleştiremez.trader masa sorumlusu arkadaşdan bilgi geldi 93300 müş.yarın ekstreyi yayınlarım.
    hocam bu forumdakiler extre göstermesenizde söylediklerinizi çok iyi anlarlar zaten.. kızmayın ama tiyatroya burada gerek yoktu bence..
    sistemin belirtiğiniz gibi işlediğine dair hiç bir tereddütüm yoktu ama bu durumu farkedince ne oluyor dedim.

birde sistemi satıyor musunuz ki tanıtım yapıyorsunuz? eğer satıyorsanız bence burada yada twitterda bunu direk yazın daha mantıklı.
    alacak kişi dener sonuçtan memnunsa müşteriniz olur.
    Write less do more..

Sayfa 187/189 İlkİlk ... 87137177185186187188189 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •