Sayfa 4/189 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,613
    merhaba Erhan

eski viop/bist işleyişi için yarın son gün.

yeni sistem BİSTTECH ise 6/3/2017 Pazartesi başlıyor ve bu yenilikleri hiç bir sistem bilmiyor {bizim yazdıklarımız}

ilk gün her türlü terslikte olabilir {robota bağlayanların ekranı göz ucu ilede olsa ilk gün izlemelerini tavsiye ederim}

yeni yazılımına biraz daha süre versen diye geçirdim içimden {tabiki sen bilirsin}

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    merhaba sesizlik :D

daha once eski formda bahsetmiştim 2017 ortalarında yapılmış olur yeni entegrasyon demiştim.

Bugun itibariyle yeni entegrasyon tamamlandı.

Yarın gerçek piyasa da gerçek hesapla denenecek.

Deneme derken portfoyun hepsiyle denenecek oyle 1 -2 lotla değil.

Entegre edilen noktadan bahsedemeyeceğim. Dış programla çalışıyor zaten.

Getirimi inanılmaz arttırabileceği gibi inanılmaz bir şekilde düşüşede yol açabilir. Oyun dışı bırakmasada bitkisel hayata sürükler.

Bir ip'in üzerinde karşıdan karşıya geçmek gibi düşünün düşerseniz yaklaşık 3 katlı bir binanın üstünde atlamak gibi öldürmesede aşırı derecede zarar verir. yaşarım ölmem ama belki komada belki bitkisel hayatta gibi bir duruma düşerim. bi 8 10 sene ekrana bakmam herhalde bir umut belki ayaklanırım derim.

eğer karşıya geçmeyi başarırsak karşı tarafta milyonlara ulaşmak an meselesi.

tabi karşıya geçebilmek kolay değil en az 1 sene lazım ama bu 1 senede ipten düşmeden gidebilmemiz lazım.

Anlayacağınız sistemcilikte kat ettiğimiz bu yontemlerle herhalde türkiyedeki sistemcilikte en ileri yöntemleri deniyoruz.

Umarım istediğimiz seviyeye ulaşır.
    Erhan hocam boyle kapali anlatiyorsunuz dogal olarak meraklaniyoruz. Nasil yaptiginiz sizindir tabiki ama ne yapmaya calistiginizdan bahsetseniz daha ilgiyle bekleyecegiz sonuclari. Tabiki anlatilmayacak bir sey de olabilir.

sistemcilerin sesi çıkmaz oldu. ya sistem pozlarını kapadılar ya azalttılar. açıklarsa bugün hızlı sistemlerin canı çıkmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    zor bir gündü şef hocam

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. Gercekten zor bir gundu, boyle gunlerde insan sanki hic buyuk hareket olmayacakmis gibi dusunmeye basliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sistemcilerin sesi çıkmaz oldu. ya sistem pozlarını kapadılar ya azalttılar. açıklarsa bugün hızlı sistemlerin canı çıkmıştır.
    Şef hocam 1.5 yil oldu inan artik vade degisimlerinde bile müdehale etmiyorum serveri artik haftada belki 3 defa açıp bakiyorumdur , ama sabrimin ödülünü alamadim halen zarar devam ediyor 8 aydir piyasa canimiza okudu , pazartesi bistech başliyacak , ya bizi ihya edecek yada son ölüm vuruşunu vuracaklar bize , tövbe edip çekilecez (hani yokta demem )

1 mart aksami 2000 kazandik 2-3 martta 2300 kaybettik adamlar hep bana hep bana diyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by yusuf06_tr Yazıyı Oku
    Şef hocam 1.5 yil oldu inan artik vade degisimlerinde bile müdehale etmiyorum serveri artik haftada belki 3 defa açıp bakiyorumdur , ama sabrimin ödülünü alamadim halen zarar devam ediyor 8 aydir piyasa canimiza okudu , pazartesi bistech başliyacak , ya bizi ihya edecek yada son ölüm vuruşunu vuracaklar bize , tövbe edip çekilecez (hani yokta demem )

1 mart aksami 2000 kazandik 2-3 martta 2300 kaybettik adamlar hep bana hep bana diyorlar
    Aslinda 1.5 yilda asagi yukari ortalamasina yakin gitmesi gerekir. Zarar cok buyuk degildir umarim.

Bu arada zarar tamamen sistemin urettigi zararmi yoksa mudahale sonucu mu ortaya cikti.

8. Sistemlere bakinca karda olmam gerekir ama Geçen sene haziran ayinda 16.000 puan civari kar edince lot arttirdim fakat o tarihten sonra yatay piyasa temmuz ayi haric uzadida uzadi , 10 birimle kazandigimizi 13 birimle daha çabuk kaybettik , server masrafi komisyonlar hacim karsilanmadi zamanlarda terminal ücreti falan derken sanirim başladigim rakama göre 19.000 puan zarar mecbur aralik ayinda lot azaltinca hesaplamadim ama 30.000 puan kazanirsam başladigim yere dönerim

Yani 3 kaldiracin 2 sini kaybettik masada son kaldiracla ya tamam ya devam diyecez bakalim izliyoruz

Ama şimdiki aklim olsa 2 kaldiraçtan fazla işlem yapmazdim ve şuanki batma riskini yaşamazdim

Hisse tarafinsa ise az kazandim ama hep kazandim diyebilirim o hesap ayri

Sayfa 4/189 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •