Sayfa 51/189 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Benim kafa hala sarmadı 40 kademede 1000 puan diyoruz endeksin değeri zaten 1000 ve asıl mesele hadi vadeli tek grafik uyarladın diyelim bistteki hesap ne olcak. 2 tl ederindeki hisse ozaman olacak 0.02 kuruş bunun kademesi kaç olacak 0.0001 falan.

Yani bu şekilde viop kademelerinin etkilenmemesi mümkün değil.

Sürekli piyasanın kuralları değişiyor bu hiç iyi birşey değil kafalar hepten karışıyor durmadan sistemi değiştirmek yatırımcılarıda yeni girecek olanlarıda etkiliyor.Bence hiç dokunulmasın manipülasyon yapacak olan hala çatır çatır yapıyor valla bakıyorsun hisseye 1 tl den 20 ye uçmuş istediğin kadar devre kes bilmem ne. hava civa kaldı hepsi.
    garanti %10,81 , akbank %8,61 endekse etkisi veya ağırlığı ise endex kabaca şöyle hesaplanıyor

garan fiyat*0,1081 + akbank fiyat*0,0861 +.....+= endex (diyelim 120850)
    endeskten 2 sıfır atıldı hesap çok kolay, ağırlıkları 100 bölersiniz olur biter yani
    garan fiyat*0,001081 + akbank fiyat*0,000861 +.....+= endex ( 120,85)
    böylece hisse fiyatları aynen kalır.

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    onu kurumun ayarlar mesela atıyorum kontrat 1.000 tl ise sana 1.000 tl ye 2 kontrat açtırır.spam parametresi gibi birşeydi bu.ama onun şartları olmalı.kurumla konuşman lazım.var ama böyle bir uygulama tabii her müşteriye uygulanmaz.güvenilir olmalı hesap biraz kalın olmalı v.s. şartlarını kurumunla görüşebilirsin.kendi kurumun yok derse farklı kurumlarla telefonla bilgi alabilirsin.
    Sistem veya kazanç konusunda şüphem yok önmli olan kaldıracı ayarlamak amaç maxdd 15 bini bile bulsa batmamak. burda da kaldıraç önemli hali ile kaldırac yine aynı ama miktarı yükseltmek. vobda vakit=nakit işliyor
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

VPS şifresini nasıl değiştirebiliyoruz bilgisi olan varmı ?

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    VPS şifresini nasıl değiştirebiliyoruz bilgisi olan varmı ?
    denetim masasında normal bir bilgisayarın şifresini değiştirir gibi.

kullanıcı yönetiminden. denetim masasında.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    denetim masasında normal bir bilgisayarın şifresini değiştirir gibi.

kullanıcı yönetiminden. denetim masasında.
    Tamamdır tşk. oldu

6. Ne 120.000 miş arkadaş mayis ayinda sistemin tek oltaya takildigi bölge burasi oldu

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimkiler coştu son bir hafta.

8. Sn emlak yanlış anlamayın ama nerede sizin yazınızı görsem sistemlerim coşuyor, sistemlerim süper getirili vb tarzında yazılar yazıyorsunuz. Yanlış anlamazsanız sistemlerinizi bu kadar çok övmenizin bir nedeni var mı?

He bu arada geçmişte de sizin gibi sistemini çok övenler oldu ama realtime yarışmalarda getirileri hep sonlarda oldu bunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Sayfa 51/189 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •