Sayfa 61/189 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. istedim malesef yok sadece 800 bar var dediler

2. Bende 4 sistem çaliştiriyorum sene başından beri.. Temmuz ayina kadar çok az bir kar vardi temmuzda oda gitti benim için 2017 yili kayma komisyonu dahil edince sıfır sayilir. Sizlerde durumlar ne arkadaşlar ?

Selam herkese,
    Siteyi sürekli takip edenlerdenim ve bu forumun çok faydalarını görüyorum. 3 senedir denediğim sistemin resmini paylaşıyorum.

İşlem sayısı fazlalığı ve aracı kuruma para kazandırması işime gelmiyor. Ancak takip açısından faydalı buluyorum.
    Saygılar.
    Klozon

4.  Alıntı Originally Posted by Klozon Yazıyı Oku
    Selam herkese,
    Siteyi sürekli takip edenlerdenim ve bu forumun çok faydalarını görüyorum. 3 senedir denediğim sistemin resmini paylaşıyorum.

İşlem sayısı fazlalığı ve aracı kuruma para kazandırması işime gelmiyor. Ancak takip açısından faydalı buluyorum.
    Saygılar.
    Klozon
    Uzaktan hos duruyor üzerine calisilirsa kullanilabilir hale gelebilir.

Calistirdiginiz farkli sistemlerde benzer durumdaysa problem yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Klozon Yazıyı Oku
    Selam herkese,

Saygılar.
    Klozon
    2007den beri sanirim.toplam kac islem yapmis hocam.bi max dd ne zaman nerde.

Editardon asagida bu bilgiler varmis. Evet uzerinde ugrasilirsa iyi seyler cikabilir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bang bang you shot me down..

6.  Alıntı Originally Posted by Klozon Yazıyı Oku
    Selam herkese,

Saygılar.
    Klozon
    Kapanisla islem yapiyorsa bana repaint suphesi uyandirdi.

Repaint olmayan bir sistemin kapanislarla islrm yaptiginda genellikle 500 bin kusur puan cikartiyor 600 lere ilerledikce repaintli olma ihtimali artiyor.

Bu sebeple 600 ve uzeri ureten sistemlere suphe ile yaklasiyorum.

600 lere cikmasiniz bile islem maliyetleri yuku artiyor yani islrm sayisi arttirilarak 600 lere cikilabiliyor.

Sizinde ortalama aylik 51 isleminiz var 50 puandan hesaplarsak 300 bini kayma koma gidiyor. Buda nette 330 bin olarak karsiniza cikiyor.

Benim eski sistemim bugatti aylik ortalama 23 islemle 490 bin uretiyor.

138 bin puan maliyet cikiyor ayni hesapla nette 350 bin puan yapiyor.

Bir sistem tasarlarken bence kayma ve komisyonu kesinlikle dusunerek sistem yazilmali.

Benim tecrube ettigim nette kalan kisimda en yuksek puani elde etmekse amacimiz 20 ila 25 islem arasinda kalan sistem net kalan puanda en verimli sonuclari uretiyor.

Tabiki istisnalar cok farkli ve degisik sistemler bu durumu degistirebilir ben ortalama genel hatlariyla siradan bir sistemci icin soyledim bunu.

Neyse repainti test ettiniz mi?
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

7. Mesela sizin sistemle bugatti arasinda kalsam

Kayma ve komisyonum 50 yi gecmeyecekse sizinkini secerdim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Kapanisla islem yapiyorsa bana repaint suphesi uyandirdi.

Repaint olmayan bir sistemin kapanislarla islrm yaptiginda genellikle 500 bin kusur puan cikartiyor 600 lere ilerledikce repaintli olma ihtimali artiyor.

Bu sebeple 600 ve uzeri ureten sistemlere suphe ile yaklasiyorum.

600 lere cikmasiniz bile islem maliyetleri yuku artiyor yani islrm sayisi arttirilarak 600 lere cikilabiliyor.

Sizinde ortalama aylik 51 isleminiz var 50 puandan hesaplarsak 300 bini kayma koma gidiyor. Buda nette 330 bin olarak karsiniza cikiyor.

Benim eski sistemim bugatti aylik ortalama 23 islemle 490 bin uretiyor.

138 bin puan maliyet cikiyor ayni hesapla nette 350 bin puan yapiyor.

Bir sistem tasarlarken bence kayma ve komisyonu kesinlikle dusunerek sistem yazilmali.

Benim tecrube ettigim nette kalan kisimda en yuksek puani elde etmekse amacimiz 20 ila 25 islem arasinda kalan sistem net kalan puanda en verimli sonuclari uretiyor.

Tabiki istisnalar cok farkli ve degisik sistemler bu durumu degistirebilir ben ortalama genel hatlariyla siradan bir sistemci icin soyledim bunu.

Neyse repainti test ettiniz mi?
    Sevgili Erhan Bey,
    Sistemimde kapanışlarda kapatma yapmıyor ve repaintte yok.
    direk orijinal hali. çok işlem olması canımı benim de sıkmıştı. ama yine de forumdaki çalışmalardan da esinlenerek şu çalışmayı yapmıştım. Al ve Satlar ne kadar kayma yaşıyorum. yani bir önceki barın kapanışı için limitli emir girişlerinde %75 başarılı, %25 limitin üzerinde veya altında kayma oluşturuyor. Dolayısı ile buna karşı bir çalışma yapmış olursam kaymalardan gelecek puanları pozitife çevirebilirdim. ancak bu az bilgimle elim bir türlü kod yazmaya da gitmiyor.

Sizin de kayma ile ilgili çalışmalarınızın olduğunu biliyorum ve sizi çok başarılı buluyorum.

Saygılarımla,
    Klozon

Sayfa 61/189 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •