Sayfa 88/189 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1.  Alıntı Originally Posted by Keçi Yazıyı Oku
    çok geç yanıtlıyorum kusurabakmayın.
    çok iyi aktarmışsınız kesinlikle.

Evet döngü sürekli, kullandığımız sayıların, oranların bir önemi yok ve değişiyor hepsi. önemli olan sadece kurgu.

bu sistemde zaman en önemli maliyettir.
    Rakamları önemsemeyin bir örnek vermek gerekirse, eğer her 5 dakikada bir %75 ihtimalle %0.5 kar al fırsatı yakalayabiliyorsa sistem, 2 saat de %9 fırsat kaçıyor demektir. Yerinde sayan bir hissenin 2 saatdeki fırsat maliyeti %9 dur.
    Stop Loss mekanizmasını da bu bağlamda hesaplıyoruz
    Sn. Keci sistem ayni performansla devam ediyor mu, son donemde nasil gidiyor ?

2.  Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    Sn. Keci sistem ayni performansla devam ediyor mu, son donemde nasil gidiyor ?
    daha iyi devam ediyor, geliştirdim dahada
    Fakat yüzdesel olarak kazançta ağustos ivmesi temmuzun gerisinde. Bunun nedeni ise piyasa değişimi değil.
    sorun portföy büyüdükçe hacim filtresi büyüyor ve fırsat oranı düşüyor. Temmuzda katladı portföy.
    Tutar olarak kazanç giderek büyüyor ama yüzdesel olarak ivme düşüyor.
    Sanırım algoritma bir süre sonra büyük yatırımcıya göre şekillenecek
    Keçiyi yardan uçuran bir tutam ottur..

3. Basarilarinizin devamini diliyorum...

"Foreks Real Trade Net (3.10.7)" kullanıyorum. Bazı bilgileri (Öz Sermaye, Ödenmiş Sermaye, Faaliyet Karı, Net kar, Anlık Fiyat vb...) excel e çekmek istiyorum, Anlık fiyat, Ödenmiş Sermaye, Net kar gibi bazı bilgileri çekebilmeme rağmen, Öz Sermaye ve Faaliyet Karını göstergelerde bulamadığımdan çekemiyorum.

Bu konuda yol gösterebilir misiniz yada farklı bir yöntem önerir misiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by kavkaz Yazıyı Oku
    "Foreks Real Trade Net (3.10.7)" kullanıyorum. Bazı bilgileri (Öz Sermaye, Ödenmiş Sermaye, Faaliyet Karı, Net kar, Anlık Fiyat vb...) excel e çekmek istiyorum, Anlık fiyat, Ödenmiş Sermaye, Net kar gibi bazı bilgileri çekebilmeme rağmen, Öz Sermaye ve Faaliyet Karını göstergelerde bulamadığımdan çekemiyorum.

Bu konuda yol gösterebilir misiniz yada farklı bir yöntem önerir misiniz?
    Sn. kavkaz, burası iDeal kategorisi altında açılmış bir sayfa. Bahsettiğiniz programı kullanan varsa yardımcı olabilir belki ama cevap gelmezse normal karşılayın lütfen.

Alıntı Originally Posted by Caglar Yazıyı Oku
    Sn. kavkaz, burası iDeal kategorisi altında açılmış bir sayfa. Bahsettiğiniz programı kullanan varsa yardımcı olabilir belki ama cevap gelmezse normal karşılayın lütfen.
    Estağfurullah, bende bahsettiğim programı forumda bulamadığımdan buraya sormak istedim, farklı bir çözüm önerebilen olur belki diye. Haklısınız, teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by kavkaz Yazıyı Oku
    Estağfurullah, bende bahsettiğim programı forumda bulamadığımdan buraya sormak istedim, farklı bir çözüm önerebilen olur belki diye. Haklısınız, teşekkürler
    borfin fast web mali analiz programından çekebilirsin 400 cıvarında senelık sanırım.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

8. 2017 ye 9 sistem başladım, haziran sonrası 7 sisteme düşürdüm. getiriler bu şekilde. sizde 2017 nasıl?
    NOt: her işlem için 50 puan komisyon-kayma düşürülmüş NET puanlardır.

Sayfa 88/189 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •