Sayfa 177/189 İlkİlk ... 77127167175176177178179187 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. bu gun trend takibi yapip hizli sistem kullananlarin zarar etme ihtimali yok gibi birseydi bence.Yavas sistemler tersde kalmis olabilir.

son bir kaç senede ekim ve kasım kadar bereketli günler görmedim desem yeridir.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. Robotun bugünki sinyalleri

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    son bir kaç senede ekim ve kasım kadar bereketli günler görmedim desem yeridir.
    Kontra robotcuların bir formu varmı acaba.

Bir hayal edilyiorum şöyle.

Ulan biçti bizi bu trend takip edici sistemler.

Bu piyasada kontra robotlar kazanmaz abi trend takip edici sistemler bir şekilde birbirini tetikliyerek trend olusturuyor.

Kontra robotcular olarak sistemlerimiz düzgün iş yapamıyor.

Kazanamayız biz diye konusuyorlar mı acaba :D
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    İlk hata . Pite de Lot ile Hacim yanlış olmuş.Lot sayısı göstermesi gerekirken Hacim gösteriyor..

Versiyon yenilenmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by KOSA Yazıyı Oku
    ZG veya ZZ ikiside aynı farklı yazılmış. ZİGZAG sistem demek.
    Tüm hesaplamalar
    - 1 dk. lıklar 23.05.2017
    - 5 15 ve 60 dk. lıklar 04.10.2016
    tarihli.
    Bişiyi geçiyo veya geçmiyo olmandan ziyade ortaya bir resim koymak amacı ile yaptığımız bir çalışma.
    Sayin KOSA;

Asagida ki resimde ki sonuclara gore sistemi yorumlayabilir misiniz ? Saygilar

7. Sv. V,
    Çalışmanın yüksek doğruluk oranına sahip sonuçları olduğunu düşünüyorum. Sisteminizin bu oranları devam ettirebilme süresini, bulunduğu seviyeyi koruma ve arttırabilme gücünü takip ederek, sisteminizin sağlık durumunu ileride tekrar değerlendirelim derim. Sisteminiz zaman içinde, mevcut durumunu korumakta zorlanıyor ise ona kapasitesinden fazla yüklendiğinizi görmüş olursunuz.
    Hedefin yok ise yardım edecek rüzgarı bulamazsın.

8.  Alıntı Originally Posted by vVvendetta Yazıyı Oku
    Sayin KOSA;

Asagida ki resimde ki sonuclara gore sistemi yorumlayabilir misiniz ? Saygilar

5 numarali işlem bana gerçekci gelmedi 12 araliktan 28 şubata kadar yani 2.5 ay hiç poz degiştirmeden devam etmesi pek mümkün görünmüyor ama datalariniz eksiksiz ve güncelse bana yine pek mantikli gelmiyor o tarihlerin grafik goruntusunu atabilirmisiniz?

Sayfa 177/189 İlkİlk ... 77127167175176177178179187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •