Sayfa 108/252 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. Sn uufuk hocam yukarıdaki gibi hem yükselen hem de düşen trendler olacak şekilde belli periyot da nasıl formüle edebiliriz? Amacım görünen fibo oranlarına paralel üstüne ve altına yeni fibo uzatma ve geri çekilme hedefleri ekleyebilmek.

Alıntı Originally Posted by MONEY DOCTOR Yazıyı Oku

Sn uufuk hocam yukarıdaki gibi hem yükselen hem de düşen trendler olacak şekilde belli periyot da nasıl formüle edebiliriz? Amacım görünen fibo oranlarına paralel üstüne ve altına yeni fibo uzatma ve geri çekilme hedefleri ekleyebilmek.
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

3.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Sn uufuk hocam ilgi ve alakanız için teşekkür ederim ancak istediğim matriksdeki fibolu olarak çizilen yükselen ve düşen trend çizgilerinin formülü idi. Ayrıca vermiş olduğunuz ikinci formülde aşağıdaki gibi sadece bir düz çizgi çıktı.

Alıntı Originally Posted by MONEY DOCTOR Yazıyı Oku
    Sn uufuk hocam ilgi ve alakanız için teşekkür ederim ancak istediğim matriksdeki fibolu olarak çizilen yükselen ve düşen trend çizgilerinin formülü idi. Ayrıca vermiş olduğunuz ikinci formülde aşağıdaki gibi sadece bir düz çizgi çıktı.

Fibo isimli indikator,trend cizgisine ekleyecegin paralellerde örnek amacı ile eklenmişdi...

5. Merhaba ,
    Uzun tüm paylaşımlarınız için teşekkür ederim. özellikle ufuk bey in emeklerine hayran olmamak mümkün değil. geçmiş sayfalarda sorulduysa çok özür dilerim.baya eski sayfaya baktım ama göremedim. .hazırlanan sistem ,sistem tester da 50 dk veya 80 dkveya 3 gün vb . gibi custom bir periyotta nasıl denenip otomatik alsat baglanabilir? teşekkür ederim.

standart zaman dilimlerinde çalıştırın system testerınızı, grafiği açın, sonra grafiğin üzerindeki periyottan n bar seçin. sisteminizi n bar gösteirir ama oto emri denemdim fikrim yoktur.

7. cevabınız için teşekkür ederim . o şekilde yapıyorum ama otomatik al-sat kısmında para birimi ve periyodu değiştirmek asıl amacım.

Alıntı Originally Posted by PacaliDONLUKISOT Yazıyı Oku
    cevabınız için teşekkür ederim . o şekilde yapıyorum ama otomatik al-sat kısmında para birimi ve periyodu değiştirmek asıl amacım.
    EWP dostumuzun önerisi,normal olarak test amaçlı kullanımımızda dogrudur ve bazen bakıyoruz o şekilde...
    Trade için kullanılacak sıradışı degişik durumlar için platform sahibine, MATRİKS e sorunuz.
    Yanlış bilgi vermek istemeyiz...

Sayfa 108/252 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •