Sayfa 109/252 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. xu30 grafiğinde çalışan ve x30yvade sembolüyle emir gönderen bir robotum var. pozisyonu saat 18 değil de 18.10 da ya da 18.15 kapatsın istiyorum, mümkün müdür acaba?

robot anlık olarak xu30 da işlem geçince emri ilettiği için ve 18 den sonra xu30 kapalı olduğu için mumkun değil sanırım bu isteğim. security kodu ile x30yvade ye bağlamaya çalıştım ama teoride olsa bile pratikte emir iletilmiyor.

Alıntı Originally Posted by eloy Yazıyı Oku
    xu30 grafiğinde çalışan ve x30yvade sembolüyle emir gönderen bir robotum var. pozisyonu saat 18 değil de 18.10 da ya da 18.15 kapatsın istiyorum, mümkün müdür acaba?

robot anlık olarak xu30 da işlem geçince emri ilettiği için ve 18 den sonra xu30 kapalı olduğu için mumkun değil sanırım bu isteğim. security kodu ile x30yvade ye bağlamaya çalıştım ama teoride olsa bile pratikte emir iletilmiyor.
    Sistem saati(borsa) formulasyonda kullanıma sunulmadıgından.........
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

3.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    EWP dostumuzun önerisi,normal olarak test amaçlı kullanımımızda dogrudur ve bazen bakıyoruz o şekilde...
    Trade için kullanılacak sıradışı degişik durumlar için platform sahibine, MATRİKS e sorunuz.
    Yanlış bilgi vermek istemeyiz...
    Çok teşekkür ederim sn.Uufuk

4. Matrikste stop olduğumuzda stop olunan noktada aynı anda ters pozisyon alabilecek kod nasıl yazılabilir.? Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

5. Selamlar,

İndikatör builder sekmesinde hisselerin dönemsel esas faaliyet karlarını gösterebilmek ve daha sonra bunu explorerda taramak mümkün mü acaba..?

örneğin : A hissesinin 2017 3.çeyrek esas faaliyet karı ile 2016 3.çeyrek esas faaliyet karını yüzdesel olarak farkını indikatör buillder da görebilir miyiz

Tşk ederim
    Yatırım kapsamında değerlendirelemez

6.  Alıntı Originally Posted by Mehmet Yıldız Yazıyı Oku
    Matrikste stop olduğumuzda stop olunan noktada aynı anda ters pozisyon alabilecek kod nasıl yazılabilir.? Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.
    Stobu nasıl yazıyorsanız aynı şekilde aynı fiyata şartlı emir girerek ters pozisyon açabilirsiniz

7.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun..
    Paylaşımlar buradan devam edecek...
    hocam hayırlı olsun ben yeni katıldım aranıza. forum tarzı bir siteye de ilk defa üye oldum acemilimi mazur görün.
    benim şöyle bir sorum olacakdı sizlere

resimdeki gibi düşen trend de fibo 100 seviyesini 1 günce test eden sonra kıran hisselerin tarama formülünü yazabilirmiyiz

8.  Alıntı Originally Posted by eksper_34 Yazıyı Oku
    hocam hayırlı olsun ben yeni katıldım aranıza. forum tarzı bir siteye de ilk defa üye oldum acemilimi mazur görün.
    benim şöyle bir sorum olacakdı sizlere

resimdeki gibi düşen trend de fibo 100 seviyesini 1 günce test eden sonra kıran hisselerin tarama formülünü yazabilirmiyiz
    https://hizliresim.com/oO9mXb
    resmin linki bu resim çıkmadı sanırım

Sayfa 109/252 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •