Sayfa 136/252 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    sn flexy bir hafta ekran görüntüsü almanıza gerek yok pazartesi 1 dakikalık grafik açın. grafik yenile demeden ekranı büyütün . son 10 barı net görebilceğiniz kadar.

sonra grafik yenile diyin.

yenilemeden önceki ve 5 dk sonraki grafiklerin ekran görüntüsünü alın yeter .

hayır bari o barlar yanlışşsa bile kalsın. çünkü değiştirince iki kez yanlış yapmış oluyorsunuz hatanın üstüne hata.

veriyi siz düzgün sunmadıktan sonra matirks ne işe yarar ? takas fotolarına mı bakacaz sadece.

hadi verinin hatalı olduğu birşey değil tüm emeklerinize hiç eden bir program.

ne kadar gereksiz şeyler varsa yenilik adı altında güncellerler.

sen daha önce datayı doğru çekmeyi öğren.
    Dediğiniz gibi yapınca münferit bir olaydır diye geçiştiriyorlar ondan

2. Hocam oncelikle matriks programi satin almayi düşünüyorum internette bu indikatorleri olusturmuslar ona gore al sat veriliyor ozellikler 1 ve 3. Foto ikisi bir al verince kar etme sansi var gibi duruyor bu indikatoru olusturabilecek degerli hocalar var mi simdiden tesekkur ederim indikator yazmak zor mu program sarin alinabilir mi

3. Fotograf yuklemeye calistim fakat basaramadi.o sebeple kusura bakmayin

Alıntı Originally Posted by flexy Yazıyı Oku
    Sene 2008

1 hafta boyunca bar değişimini kanıtlamak için görsel ve video biriktir matriksle devamlı iletişimde ol. Sonunda "evet biz de buradaki bilgisayarlarda soruna tanık olduk, yazılımcılara ileteceğiz" cevabını al. Yeni versiyonda düzeleceğini umut et.

Sene 2009 (teknik servis elemanları değişir)

1 hafta boyunca bar değişimini kanıtlamak için görsel ve video biriktir matriksle devamlı iletişimde ol. Sonunda "evet biz de buradaki bilgisayarlarda soruna tanık olduk, yazılımcılara ileteceğiz" cevabını al. Yeni versiyonda düzeleceğini umut et.

Sene 2010 (teknik servis elemanları değişir)

Sene 2011 (teknik servis elemanları değişir)

Sene 2012 (teknik servis elemanları değişir)

Sene 2013 (teknik servis elemanları değişir)

Sene 2014 (teknik servis elemanları değişir)

Sene 2015 (teknik servis elemanları değişir)

Sene 2016 (teknik servis elemanları değişir)

2017 ve sonrası.. iyi sabır ettim.

matriks aracı kurum tarafından ücretsiz verilmediği sürece kullanılmaz. Ücretsiz verilse dahi kullanılmaz..

The MATRISK

İşin garip yanı, aynı gün içerisinde farklı data ekranlarını (foreks, matriks, plato data vs..) kullanarak sağlama yapmaya çalıştığım zamanlar dahi oldu. Hepsinin kendine özgü data sapıtmaları var. Sanıyorum çekirdeği biri yazmış hepsi üzerine kurmuşlar yazılımları.
    Finnet ne durumda acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Finnet ne durumda acaba?
    Ekranları büyük oranda expert yada otomatik işlem için kullandığımdan finnet ile hiç işim olmadı. Bildiğim kadarıyla bir formül dili yada direk c# vs desteklemiyor. Olsa, onu da denemek isterdim. Foreks fxplus ve platonun ekranlarını dde yada canlı besleme ile metastock'a veri almak için kullandım. O iş zaten iyice yaş, veri anlık kesilse arada veritabanı olmadığından veriyi manuel düzeltmek gerekiyordu. Şimdi aklıma geldi, artık metastock bizim borsamızın verilerini kendi platformuna anlık sağlıyor. Otomatik işlem dışında veri kaliteli ise expert için denenebilir.
    Son düzenleme : flexy; 05-09-2018 saat: 00:08.

1 dakikalık grafiklerde xu30 daki KOSKOCA 300 PUANLIK VERİ YOK SAAT 18:00

borsanın kapanış rakamını bile düzgün vermeyi beceremiyorsunuz.

uyumaya devam matriks.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. matriks

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    1 dakikalık grafiklerde xu30 daki KOSKOCA 300 PUANLIK VERİ YOK SAAT 18:00

borsanın kapanış rakamını bile düzgün vermeyi beceremiyorsunuz.

uyumaya devam matriks.
    ancak para almayi iyi bilirler.
    Kac kere aradim grafiklerin görüntüleri kayboluyor diye tamam halledelim diyorlar 3 gün gecmiyor yine ayni hata.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Akşamınız esen olsun arkadaşlar,
    Birşey sormak istiyorum. Sanki daha önce bulup çizmiştim ama yarım saattir aramadığım yer kalmadı bulamadım. Bari size sorayım.
    Matriks grafik üzerinde oval kare vs şekiller çizemiyormuyduk. Çizebiliyorduysak bu simge grafiğin neresine saklanmış bulamadım

Sayfa 136/252 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •