Sayfa 160/252 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Matriks Formülleri

Alıntı Originally Posted by SeZeR32 Yazıyı Oku
    Boşuna eziyet çekmişsiniz hocam, vds daha iyi birkaç firma denedim en güzeli Altınsoft memnunum.
    öm yolladım.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by lsafak Yazıyı Oku
    Her şeyi bilmek mümkün değildir maalesef ben eğer atlıyorsanız diye bilgilendirmek amacıyla yazmıştım ama klasik Türk ukalalığıyla karşılaştım. Üzgünüm
    Daha 3. mesajınızda noktayı koymuşsunuz. Bundan önce de benzer şekilde olaylar yaşandı. uufuk abinin doğranmasına izin vermeyeceğim !!! Belli ki forumda yenisiniz, bilgi sahibi olmadan kişiler hakkında yanlış yorumlarda bulunuyorsunuz...

Daha dikkatli olmanız konusunu hatırlatmak isterim...

uufuk abiye saygım da güvenim de tamdır, önyargılı birisi olduğumu düşünmüyorum. Aksine sizin insanları belli kalıplar içerisine yerleştirmeye çalıştığınızı düşünüyorum. İnsanları beğenin beğenmeyin ama olduğu gibi kabullenin şekil vermeye çalışmayın. Eleştirebilirsiniz de bu da doğal hakkınız ama karşınızdaki kişinin seviyesini de unutmayın derim. Haddi bilmek lazım...

Alıntı Originally Posted by lsafak Yazıyı Oku
    Güzel mesajınız için gerçekten teşekkürler ancak "Beni bilgilendirmek sizin ve sizin gibi boyunu aşar..." cevabı size ne düşündürür ??????
    Forumların amacı bilgi paylaşmaktır ve bu da opsiyoneldir. uufuk bey yardımcı olmaya çalışıyor bunun farkındayım ancak burada büyüklük taslamak bence yanlış yolda olmaktan başka bir anlama gelmez. Sorumu sormadan önce bütün forumu okumadığımı nereden biliyorsunuz ? Önyargı değil midir bu ? Üzgünüm ama okudum ancak cevabı bulamadım ve uufuk bey'e sordum ondan alamadığım aldığım cevabı da matriksten aldığım için paylaştım, faydalanmak isteyen olur diye.
    Bunun neresinin yanlış olduğunu izah edebilirseniz çok sevineceğim.
    Siz de şu deyimin anlamını izah ederseniz ben de sevineceğim. "İki cami arasında kalmış beynamaza dönmek"

Tercihinizi yapıp ona göre davranmanız gerekiyor. Otoriteleri tartarsanız onlar da size gereken cevabı verir.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Siz de şu deyimin anlamını izah ederseniz ben de sevineceğim. "İki cami arasında kalmış beynamaza dönmek"

Tercihinizi yapıp ona göre davranmanız gerekiyor. Otoriteleri tartarsanız onlar da size gereken cevabı verir.
    Namazdan , niyazdan anlamam ve inanmam ! Size de sorgulamadan inanmamanızı naçizane tavsiye ederim, haddim olmayarak !

Sorulan soruya,günün ilk ışıkları ile cevap verilmiş...
    Test etmiş veya etmemişsin..
    Başka bir kaynak şöyle cevapladı;buyrun sizde bilgilenin ne demek..
    Ya aşırı özensiz,saygısız,ukalalasınız...
    Veya art niyetli..
    Başka izahı yok..
    Forumdaki ikinci mesajınızda bunları yazmanız,bende art niyetli oldugunuz ihtimalini daha da güçlendirdi...
    Her türlü yıldırmaya karşı,ben forumdaşlara sadece formul konusunda yardımcı olmaya devam edecegim...
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Denizin Kenarından
    Gönderi
    13
    uufuk abi selamlar, bir sorum olacaktı hali hazırda calısan bir explorerım var di+ di- 3 bardır al konumunda olanları listelemek istiyorum ancak denemelerim sonuc vermedi yardımcı olabilir misin acaba?

şimdiden teşekkür ederim, emeklerine sağlık abi.

8.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku

Sorulan soruya,günün ilk ışıkları ile cevap verilmiş...
    Test etmiş veya etmemişsin..
    Başka bir kaynak şöyle cevapladı;buyrun sizde bilgilenin ne demek..
    Ya aşırı özensiz,saygısız,ukalalasınız...
    Veya art niyetli..
    Başka izahı yok..
    Forumdaki ikinci mesajınızda bunları yazmanız,bende art niyetli oldugunuz ihtimalini daha da güçlendirdi...
    Her türlü yıldırmaya karşı,ben forumdaşlara sadece formul konusunda yardımcı olmaya devam edecegim...
    Uufuk hocam, samimiyetine inanmadığınız mesajlara cevap vermemekte bir seçenektir. Bunu da değerlendiriniz bence...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 160/252 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •