Sayfa 221/252 İlkİlk ... 121171211219220221222223231 ... SonSon
Arama sonucu : 2011 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1.  Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Verdiler, vermez olurlar mı hocam, dalga geçer gibi 22 şubat 27 ağustos arasını verdiler. Aradım teknik servisi dalgamı geçiyorsunuz siz bizimle diye teknik olarak onlar 1 dk.lık verilerle yapılan analizlerin çok sağlıklı olmadığı için müşterilerine ancak bu kadarını verebiliyorlarmış. 27 ağustosla 30 eylül arası bile yok ortada. Bilerek vermiyorlar. Sanırsın olağanüstü şeyler çıkartacağımızı falan mı sanıyor bu .... neyse küfür etmeyeceğim, alt tarafı iki movun kesişimi gibi basit şeyleri kullanıp bir şeyler deneyeceğiz. Şur da 15 günden beri aktif kullanıyorum. Bir süre demo ve kullanan kişilerin hesaplarından kullandım ama algoculuk matriksle çok zor. Ben yukarıda da yazdım, bir çok problem dolu. Test yapmak falan zaten ayrı bir işkence, saatlerce test yap program kendisini kapatıyor. Ne diyelim birsüre daha kullanıcaz.
    bulmam lazım verileri az veriyle backtest sağlıklı değil...

2.  Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Verdiler, vermez olurlar mı hocam, dalga geçer gibi 22 şubat 27 ağustos arasını verdiler. Aradım teknik servisi dalgamı geçiyorsunuz siz bizimle diye teknik olarak onlar 1 dk.lık verilerle yapılan analizlerin çok sağlıklı olmadığı için müşterilerine ancak bu kadarını verebiliyorlarmış. 27 ağustosla 30 eylül arası bile yok ortada. Bilerek vermiyorlar. Sanırsın olağanüstü şeyler çıkartacağımızı falan mı sanıyor bu .... neyse küfür etmeyeceğim, alt tarafı iki movun kesişimi gibi basit şeyleri kullanıp bir şeyler deneyeceğiz. Şur da 15 günden beri aktif kullanıyorum. Bir süre demo ve kullanan kişilerin hesaplarından kullandım ama algoculuk matriksle çok zor. Ben yukarıda da yazdım, bir çok problem dolu. Test yapmak falan zaten ayrı bir işkence, saatlerce test yap program kendisini kapatıyor. Ne diyelim birsüre daha kullanıcaz.
    Hocam elinize veri geçerse bana atabilir misiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by h4ck4n Yazıyı Oku
    Hocam elinize veri geçerse bana atabilir misiniz?
    Hocam elimde x30vade 5 ve 60 dk.lık uzun veri, x30vade 1 dk.lık 6 aylık veri. ve fthy 5ve 60 dk.lık veri var sadece. hangilerini istiyorsan yollarım sen mail adresini yaz hemen gönderirim.

4.  Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Hocam elimde x30vade 5 ve 60 dk.lık uzun veri, x30vade 1 dk.lık 6 aylık veri. ve fthy 5ve 60 dk.lık veri var sadece. hangilerini istiyorsan yollarım sen mail adresini yaz hemen gönderirim.
    [email protected] x30vade 1 dk ve fthy 5 ,60 istiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by h4ck4n Yazıyı Oku
    [email protected] x30vade 1 dk ve fthy 5 ,60 istiyorum.
    Hocam mrhb. Gönderdim istediklerinizi. Daha öncede yazdımx 30vadeli 1dk.lık malesef 6 aylık var bilginiz olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Hocam mrhb. Gönderdim istediklerinizi. Daha öncede yazdımx 30vadeli 1dk.lık malesef 6 aylık var bilginiz olsun.
    Mail gelmiş, çok teşekkür ederim..

7. Hocam merhaba bu arşivin eski adı nedir acaba

8. slm ufuk hocam bu formülde hata nerde son iki barı gösteriyo , ılrs ortalaması Periods:=10;
    Size:=LastValue(Cum(1));
    Start:=LastValue(Ref(Mov(C,Periods,S),Periods-Size));
    Cum(LinRegSlope(C,Periods))+Start

Sayfa 221/252 İlkİlk ... 121171211219220221222223231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •