Sayfa 224/224 İlkİlk ... 124174214222223224
Arama sonucu : 1792 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. matriks iq 'da stratejilerimi yazdırmak istiyorum. C# öğrenme şansım yok. destek olmayan isteyenlerle ( tabi ki emek /saat karşılığı takdir edilerek ) bana yazarlarsa memnun olurum. kendi halinde küçük bir yatırımcıyım.

ilginiz için teşekkürler

2. Saygıdeğer arkadaşlardan ricam Viop ve fthy için geçmiş veriler varsa gönderebilir mi?

3. fortimel verileri gönderdim...

4.  Alıntı Originally Posted by sercanaksu Yazıyı Oku
    matriks iq 'da stratejilerimi yazdırmak istiyorum. C# öğrenme şansım yok. Destek olmayan isteyenlerle ( tabi ki emek /saat karşılığı takdir edilerek ) bana yazarlarsa memnun olurum. Kendi halinde küçük bir yatırımcıyım.

Ilginiz için teşekkürler
    arkadaşım 5 aydır c sharp bildiğini iddia eden 4 kişiyle uğraştım sonuç sıfır...bulursan lütfen bana da yönlendir...bu ülkede işsizlik yok ama iş bilmeyen, eğitimsiz insan çok.

5. Rica etsem tekrar göndermeniz mümkün mü ? Gmail azizliğine uğradım. Google drive dolu olunca mail almıyormuş. çok teşekkür ederim. [email protected] .

6.  Alıntı Originally Posted by fortimel Yazıyı Oku
    Rica etsem tekrar göndermeniz mümkün mü ? Gmail azizliğine uğradım. Google drive dolu olunca mail almıyormuş. çok teşekkür ederim. [email protected] .
    hocam gönderdim..

7. Arkadaşlar merhaba, FTHYAO, FGARAN, FKOZAA, FPGSUS, FASELS, FEREGL ve FHALKB geçmiş grafiklerini [email protected] a gönderebilir misiniz? Özel mesaj olarak forumdan da gönderebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler,

8. Çok teşekkür ediyorum.

Sayfa 224/224 İlkİlk ... 124174214222223224

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •