Sayfa 241/252 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. MOV(VOLUME, 100,s)

bu normal volume ün üstündey se 1 değilse 0 nasıl yazdırabilirim teşekkürler...

2.  Alıntı Originally Posted by blackmagic Yazıyı Oku
    MOV(VOLUME, 100,s)

bu normal volume ün üstündey se 1 değilse 0 nasıl yazdırabilirim teşekkürler...
    Kod:
    if(mov(v,100,s)>v,1,0)

3. Seçeneklerden bir tanesi, fiyat ile OTT kesişmesidir.
    Al Koşulu:
    CROSS(C,OTT(C,2,1.4))
    Sat koşulu:
    CROSS(OTT(C,2,1.4),C)

BU AL SAT ÇİZGİNİN ÜSTÜNDE ALTINDA KAPANIS YAPINCA AL SAT YAIYOR BUNU NASIL ÇİZGİNİN AŞAĞI VE YUKARI KIVRIMLARINA GÖRE AL SAT YAPA BİLİRİZ. TŞK EDERİM.

4.  Alıntı Originally Posted by atikurt Yazıyı Oku
    Seçeneklerden bir tanesi, fiyat ile OTT kesişmesidir.
    Al Koşulu:
    CROSS(C,OTT(C,2,1.4))
    Sat koşulu:
    CROSS(OTT(C,2,1.4),C)

BU AL SAT ÇİZGİNİN ÜSTÜNDE ALTINDA KAPANIS YAPINCA AL SAT YAIYOR BUNU NASIL ÇİZGİNİN AŞAĞI VE YUKARI KIVRIMLARINA GÖRE AL SAT YAPA BİLİRİZ. TŞK EDERİM.
    Sorunuzu 3 kere okudum ama bir anlam çıkaramadım.

5.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Sorunuzu 3 kere okudum ama bir anlam çıkaramadım.
    yarım yamalak anlatınca haliyle haklısınız resimli anlatmayı denedim resim yükleme hatası veriyor.

bu al sat sistemi barlar çizginin üstünde kapatınca al yakıyor altına inip altında kapatınca sat veriyor. ben tren çizgisi zıt yönde hareket edince al sat sinyali üretsin istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by atikurt Yazıyı Oku
    yarım yamalak anlatınca haliyle haklısınız resimli anlatmayı denedim resim yükleme hatası veriyor.

bu al sat sistemi barlar çizginin üstünde kapatınca al yakıyor altına inip altında kapatınca sat veriyor. ben tren çizgisi zıt yönde hareket edince al sat sinyali üretsin istedim.
    ben tren çizgisi zıt yönde hareket edince al sat sinyali üretsin istedim
    Trendin tersine işlem yapmak istiyorsan al koşulu yerine sat, Sat koşulu yerine al formülünü yazın.

7. İyi akşamlar arkadaşlar. Fiyatta düşeni kıranları bulabiliyoruz. Peki RSI da düşeni kıranları nasıl bulabiliriz? Teşekkür ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Trendin tersine işlem yapmak istiyorsan al koşulu yerine sat, Sat koşulu yerine al formülünü yazın.
    ufuk abinin daha önceki bi önerisi ile hallettim. çok tşk ederim.

Sayfa 241/252 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •