Sayfa 41/252 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    uufuk hocam,

vdub_fx_sniperVX3 şov devam ediyor. Bende şu ana kadar repaint yapmadı.

https://tr.tradingview.com/x/8WVfRnrd/

Bence bu sistemi günlük grafikte vob'da bir deneyin. Mesela 2016 Kasım'dan itibaren bugüne kadar bakın.
    Bu tarz birçok sistem fiatlar belirli bir bant / aralık içerisinde hareket ederken çok iyi sinyaller verirler.
    Eğer bariz bir trendde çok erken sat sinyali vermiyorsa kullanmalısınız çekinmeden.

2. Sayın uğur ve sayın londralı,

yorumlarınız için teşekkürler. Kendi sistemim ile al/sat'a devam ediyorum. Bu esnada farklı sistemleri de takip etmek kendi sistemimi revize etmek adına faydalı olur diye düşünüyorum. Şimdilik izlemeye devam :-)

3. sn uufuk,
    Bu kod matrikste calısıyormu ben yapamadım. Farklı indikatorler ekleyip, denemek istiyorum.
    Saygılar

Alıntı Originally Posted by yatirimci Yazıyı Oku
    sn uufuk,
    Bu kod matrikste calısıyormu ben yapamadım. Farklı indikatorler ekleyip, denemek istiyorum.
    Saygılar
    Ne kodu,kod dan önce sorunuzunn kodunu çözmek lazım....

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Sayın uğur ve sayın londralı,

yorumlarınız için teşekkürler. Kendi sistemim ile al/sat'a devam ediyorum. Bu esnada farklı sistemleri de takip etmek kendi sistemimi revize etmek adına faydalı olur diye düşünüyorum. Şimdilik izlemeye devam :-)
    kafkaf bey sistemdei strateji bölümündeki 720 rakamını 12 vs yapıp küçülttüğüzde sistemin repaint yaptığını görebilirsiniz, üstelik repaint yaptığı gibi barı en alttan ve en yukardan satmış gibide davrnıyor ki türlü repaint yapıyor. belki rakam 720 birim olduğu için izlerken denk gelmemiş olabilir uzun periyot olduğu için, bu nedenle çok dikkat ediniz. saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kafkaf bey sistemdei strateji bölümündeki 720 rakamını 12 vs yapıp küçülttüğüzde sistemin repaint yaptığını görebilirsiniz, üstelik repaint yaptığı gibi barı en alttan ve en yukardan satmış gibide davrnıyor ki türlü repaint yapıyor. belki rakam 720 birim olduğu için izlerken denk gelmemiş olabilir uzun periyot olduğu için, bu nedenle çok dikkat ediniz. saygılarımla
    Dikkat ederim. Teşekkür...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    uufuk hocam,

vdub_fx_sniperVX3 şov devam ediyor. Bende şu ana kadar repaint yapmadı.

https://tr.tradingview.com/x/8WVfRnrd/
    sistem repaint yapıyor. aç bakın hiç zarar var mı yok.

8.  Alıntı Originally Posted by atikurt Yazıyı Oku
    sistem repaint yapıyor. aç bakın hiç zarar var mı yok.
    Yorumlarda da yaptığı söyleniyor ama ben denk gelmedim. Belki ileride denk gelir. Zaten bu yüzden izlemeye devam diyorum.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 41/252 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •