Sayfa 52/252 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Matriks Formülleri

Alıntı Originally Posted by donjuan Yazıyı Oku
    Uufuk Hocam Hayırlı Cumalar
    Bolinger bandını yukarı ve aşağı kesince kesince sinyal vermesini istiyorum
    Hocam ayrıca bunu 2 saatliklerde uygulamak istiyorum,ne yapmalıyım

İlginize ve yardımlarınıza teşekkürler
    Uufuk,nickimi dogru yazmayana cevap yazmayacagım bu gidişle,defalarca düzeltdim,rica ettim...

2. iyi günler Hayırlı Cumalar UUfuk Hocam ( Uufuk,nickimi dogru yazmayana cevap yazmayacagım ) istinaden tekrar yazdım
    özür dilerim
    cross(mov(c,5,s),mov(c,17,s)) or cross(BBand(c,10,s,2),senkouspanA(9,19,26,52,26))
    bu formulu explorer da 4 satırlık formülü 6 kolona 6 değişik şekilde 2'li 2'li yazıcam çok denedim karıştırdım hepsi olmasa bile nasıl yapılacagı konusunda bir püf noktası yardımcı olabilirmisin diyecektim

Alıntı Originally Posted by MAZDA03 Yazıyı Oku
    iyi günler Hayırlı Cumalar UUfuk Hocam ( Uufuk,nickimi dogru yazmayana cevap yazmayacagım ) istinaden tekrar yazdım
    Cevabınızın geçikmesi,nick yazı hatasından degil...
    Sorunuza cevabın,burayı okuyan diger dostlardan gelmesini beklememdir.
    Bilen bilmeyene ögretsin diye açık ve özel mesajlarımda teşvik ediyorum.
    Tek kişinin paylaşımcılıgı ile istenen bilgi düzeyine toplum olarak ulaşmamız hayal...

4. oldu bekleyeyim Uufuk Ustam

oldu bekleyeyim Uufuk Ustam
    Ben soruyu anlayamadım hocam.

6. ARKADAŞLAR BİR SORUM OLACAK YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM..EXPLORER DE TARAMA YAPTIKTAN SONRA SADECE HİSSE İSİMLERİNİ VERİYOR..EK KOLON SEÇİMİNDEN SON FİYAT VE ÖNCEKİ GÜN KAPANIŞLARINI SEÇMEME RAĞMEN GELMİYORLAR SEBEBİ NE OLABİLİR??ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Alıntı Originally Posted by boldpilot23 Yazıyı Oku
    ARKADAŞLAR BİR SORUM OLACAK YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM..EXPLORER DE TARAMA YAPTIKTAN SONRA SADECE HİSSE İSİMLERİNİ VERİYOR..EK KOLON SEÇİMİNDEN SON FİYAT VE ÖNCEKİ GÜN KAPANIŞLARINI SEÇMEME RAĞMEN GELMİYORLAR SEBEBİ NE OLABİLİR??ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Hocam ilk explorera formül girdiğinizde böyle kaydettiğiniz için sonraki tüm işlemlerde ilk kaydı baz alıyor.

Girmiş olduğunuz formülü kopyalayıp yeni bir expo oluşturun ve ilk taramada kaydederken istemiş olduğunuz sütünları seçip kaydedin ve tarama yapın düzelecektir. son son default olarak kaydedin.

oldu bekleyeyim Uufuk Ustam
    çok mu uğraşılıyor Uufuk yazmaya

aslında çokta kolay art niyet ararım ben olsam ilk harfte Caps Lock kullanmadann uufuk yazması çok daha kolay

Sayfa 52/252 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •