Sayfa 59/252 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. Ufak bir soru sormak istiyorum. Matriks'i daha yeni satın aldım ve bazı formüller ile taramalar yapıyorum ancak sonuçların hepsi boş çıkıyor. Ürünü daha yeni indirdim ve kurdum. Eksik yapmış olduğum nedir acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by HeatoN Yazıyı Oku
    Ufak bir soru sormak istiyorum. Matriks'i daha yeni satın aldım ve bazı formüller ile taramalar yapıyorum ancak sonuçların hepsi boş çıkıyor. Ürünü daha yeni indirdim ve kurdum. Eksik yapmış olduğum nedir acaba?
    Hangi PERİYOD larda tarama yapıyorsanız, verileri tamamlayın önce.
    https://www.matriksdata.com/website/destek/download
    sayfanın alt tarafına 1gün, saat vs

3. GAR8 ADINI verdiğim pivot parametreleri indikatör de 7 tane çizgi var.

R3 VE S3 TARAMAK İSTİYORUM EXPLORERDE.

R3 İÇİN: Cross(C,FML("GAR8")) KULLANDIM OLDU.

S3 İÇİN : Cross(FML("?????"),C) NASIL YAZMAMIZ LAZIM BURAYI. ÇOK TEŞEKKÜRLER.

4. Sayın Uufuk hocam resimdeki gibi overall eğrisinin most 3,2 yi yukarı kestiğinde işleme gir altında işlemden çık flat kal komutu matrikste verilebilir mi eğer mümkünse kodu paylaşabilir misiniz ?

Alıntı Originally Posted by Trade Yazıyı Oku
    Sayın Uufuk hocam resimdeki gibi overall eğrisinin most 3,2 yi yukarı kestiğinde işleme gir altında işlemden çık flat kal komutu matrikste verilebilir mi eğer mümkünse kodu paylaşabilir misiniz ?
    OVERAL'ın negatif oldugu bölgeleride MOST ile gözlemleyip ,tespitinizi yazınız....

6. merhaba, tanımladığınız indikatörde kaç tane çizgi olursa olsun, sadece ilk çizilen çizgiyi FML ile kullanmanız mümkündür. çözüm olarak, hangi çizgisini kullanmak istiyorsanız, sadece onu tanımlayacak (çizecek) şekilde indikatörünüzün değişik versiyonlarını yazın.

ARKADAŞLAR,

MACD sıfır altında olduğunda RSI'da 30 altında olan hisseleri taratmak istiyorum.

formülü nedir acaba.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sayfa 59/252 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •