Sayfa 5/252 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. arkadaşlar merhaba,

benim sorum teknik analizden ziyade matrikste pd/dd indikatörü 2009 yıllarından itibaren gösteriyor..daha önceki yılları da görebilmem için matriks veri kütüphanesinden indirmem gereken bir dosya var mı?

2. Sayın Ufuk bey,yardımlarınız için teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba,

benim sorum teknik analizden ziyade matrikste pd/dd indikatörü 2009 yıllarından itibaren gösteriyor..daha önceki yılları da görebilmem için matriks veri kütüphanesinden indirmem gereken bir dosya var mı?
    Bence yok,yine de Matriks'den sor...

4. Abi yeni topiğin hayırlı olsun.

Alıntı Originally Posted by STABO Yazıyı Oku
    Abi yeni topiğin hayırlı olsun.
    Topik,kamu malı....

6. Herkese merhabalar,
    Yeni forum hayirli olsun bir 15yil daha gider insallah

Matrikste harmonic patternleri kolayca bulabilmek adina belli bir araliktaki tepe ve dip noktalarini isaretlyecek bir indikator icin yardimlarinizi rica ediyorum?

Simdiden tesekkurler

Selamlar

7. Selamlar, Borsa ve vob hesabı açtırdım, işlemlere başlıyacağım yalnız matrix ve ideal arasında tercih yapmadan önce şunu sormak istedim, metatrader 4 de kullandığım bir indikatörü hiç değiştirmeden buraya aktartmak istiyorum, matrix de mi yoksa ideal demi mt4 indikatörünü uygun şekilde kullanabilirim yoksa her iki program da da bu mümkün mü, eğer mümkünse ücret mukabili yardımcı olacak birisi varmıdır, şimdiden teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by bukara1 Yazıyı Oku
    Selamlar, Borsa ve vob hesabı açtırdım, işlemlere başlıyacağım yalnız matrix ve ideal arasında tercih yapmadan önce şunu sormak istedim, metatrader 4 de kullandığım bir indikatörü hiç değiştirmeden buraya aktartmak istiyorum, matrix de mi yoksa ideal demi mt4 indikatörünü uygun şekilde kullanabilirim yoksa her iki program da da bu mümkün mü, eğer mümkünse ücret mukabili yardımcı olacak birisi varmıdır, şimdiden teşekkürler.
    Formülünüz özel değilse ideal yetkilileriyle görüşün çeviri için yardımcı olacaklardır,matrikse gelince sn. uufuk haricinde biraz zor.(mt4 dili ideale daha yakın)

Sayfa 5/252 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •