Sayfa 164/252 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. Matrix için şifrelenmiş bir förmülü kırmanın bir yolu var mıdır? Şifreledim şifreyi unuttum

2. Teşekkürler usta,
    ellerin dert görmesin

3. Kolay gelsin iyi akşamlar. forumda bulduğum vıopta kullanıldığını düşündüğüm aşağıdaki formül her mumda alış ve satış yapmakta. hatayı şahsen bilgim yeterli olmadığı için düzeltemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

TC:=0.15;
    RP:=HHV(ref(H,-1),3)-TC;
    RP

Al
    RP:=LLV(ref(L,-1),3)+TC;
    RP

4.  Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Kolay gelsin iyi akşamlar. forumda bulduğum vıopta kullanıldığını düşündüğüm aşağıdaki formül her mumda alış ve satış yapmakta. hatayı şahsen bilgim yeterli olmadığı için düzeltemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

RP

Al
    RP

Tam net formülden anlamam ancak bu formül en yüksek 3 barın 150 puan altına düşerse sat, en düşük 3 barın da 150 puan üstüne çıkınca da AL gibi bir şey. Piyasa yatayda 300 puan içinde hareket ederse ne yapacaksınız ?

5.  Alıntı Originally Posted by MONEY DOCTOR Yazıyı Oku
    Tam net formülden anlamam ancak bu formül en yüksek 3 barın 150 puan altına düşerse sat, en düşük 3 barın da 150 puan üstüne çıkınca da AL gibi bir şey. Piyasa yatayda 300 puan içinde hareket ederse ne yapacaksınız ?
    Hocam mrhb.Cevap için teşekkürler. Sanırım formulün mantığı tam sizin yazdığınız gibi. Zaten her barda işleme giriyor. Ben kullanmıyorum sadece forumda gördüm baktım, kullanılabilirmi diye. Çok üzerinde durmaya gerek yok o zaman.

6. Arkadaşlar 2'li dip formasyonu formülü elinde olan var mı yardımcı olabilir misiniz, teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Kolay gelsin iyi akşamlar. forumda bulduğum vıopta kullanıldığını düşündüğüm aşağıdaki formül her mumda alış ve satış yapmakta. hatayı şahsen bilgim yeterli olmadığı için düzeltemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

RP

Al
    RP
    merhaba,
    formül doğru ama al - sat koşulu eksik. formülün açıklaması şu:
    son 3 barın en yükseğinden 0.15 puan aşağı düştüğünde sat
    son 3 barın en düşüğünden 0.15 puan fazla yükseldiğinde al
    tamamlanan al sat koşulu:
    cross(c,rp)
    tamamlanan sat koşulu:
    cross(rp,s)

not: bu formül biraz tehlikeli, terse kalma riski yüksek. kullanmadan önce iyice test edin deneyin.

8.  Alıntı Originally Posted by ertpln Yazıyı Oku
    merhaba,
    formül doğru ama al - sat koşulu eksik. formülün açıklaması şu:
    son 3 barın en yükseğinden 0.15 puan aşağı düştüğünde sat
    son 3 barın en düşüğünden 0.15 puan fazla yükseldiğinde al
    tamamlanan al sat koşulu:
    cross(c,rp)
    tamamlanan sat koşulu:
    cross(rp,s)

not: bu formül biraz tehlikeli, terse kalma riski yüksek. kullanmadan önce iyice test edin deneyin.
    Ertp lnHocam iyi akşamlar. Tekrar dönüş yaptığınız için. Ayrıca bilgisi olan varsa yada elinde olan varsa ben iki konuda bilgi almak istiyorum.
    1. Şuan matriksteki 1-5 ve 10 dk.lık verileri bilgisayarımıza ilerleyen zamanda da kullanmak amacıyla nasıl kayıt yapabiliyoruz.
    2. Geçmiş 1 yılın varsa elinde (daha eskide olursa çok daha makbule gececektir.) 1-5 dk.lık (vıop) verileri paylaşabilecek arkadaşımız varmıdır?

Teşekkürler iyi akşamlar.

Sayfa 164/252 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •