Sayfa 200/252 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2011 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. SN uufuk hocam eski versiyon matriks üzerinde formülle bu kanalları nasıl çizdirebilirim ? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by slngzr Yazıyı Oku
    SN uufuk hocam eski versiyon matriks üzerinde formülle bu kanalları nasıl çizdirebilirim ? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Güncel matriks niçin kullanmıyorsunuz?...
    Daha önceleri otomatik trend çizen paylaşımlarım vardı,ama matriks içindeki hazırları kullanmak daha iyidir..
    Bu kadar karmaşık formuller bigisayarınızı kasar...
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

3. uufuk hocam

Matriksin yeni versiyonunda grafik üzerindeki svd menüsü akış hızını çok yavaşlatmışlar. Ben de bu menüyü fazla aktif olarak kullandığımdan yeni versiyon seans izlerken sıkıntı yarattı.

4.  Alıntı Originally Posted by slngzr Yazıyı Oku
    uufuk hocam

Matriksin yeni versiyonunda grafik üzerindeki svd menüsü akış hızını çok yavaşlatmışlar. Ben de bu menüyü fazla aktif olarak kullandığımdan yeni versiyon seans izlerken sıkıntı yarattı.
    SVD menusunu ne demek acabilir misiniz?

Robot tarafinda benim gozlemim ise, son donemde gun ici hizli islemlerde surekli takilan Matriks, asagi yukari ay basindan bu tikir tikir calismakta. Bunun sebebi yeni versiyon mu acaba? Sebebin ne oldugunu ve Matriksi bu sekilde stabil nasil calistirabilecegimi ogrenmeyi isterim.

Not: Cok yakin bir zamanda Ideal e gececegim. Matriks bu sekilde stabili calisabilirse Matriks ile bir sure daha devam edebilirim.

5. uufuk abi merhaba...
    alış sinyali geldikten sonra, fiyat her bir önceki kapanışın %2 veya daha fazla üzerine çıktığında sürekli alış yönünde ekleme yapmak istiyorum.fakat system tester üzerinde tek alımdan sonra satış sinyali gelmeden tekrar alış yapmıyor.
    bunu nasıl çözebiliriz.

Alıntı Originally Posted by bixi22 Yazıyı Oku
    uufuk abi merhaba...
    alış sinyali geldikten sonra, fiyat her bir önceki kapanışın %2 veya daha fazla üzerine çıktığında sürekli alış yönünde ekleme yapmak istiyorum.fakat system tester üzerinde tek alımdan sonra satış sinyali gelmeden tekrar alış yapmıyor.
    bunu nasıl çözebiliriz.

7. Merhabalar uufuk Hocam,
    resimdeki daire içene aldığım bar hareketleri formülleri yanıltmaktadır. Şöyle bir kısıtlama koymak mümkünmüdür. bir bar (bu hisse hisse fiyatı için 0,050 den fazla değerlendirilemiyecek)normal bir hareketinden 2 kat fazla hesaba katılmayacak. Thy ele alırsak mesala fiyat 13 tl olsun. bir barda fiyat 13,05 e çıksa bile , formül bunu 13,02 değerlendirsin.

Alıntı Originally Posted by KAANCAN Yazıyı Oku
    Merhabalar uufuk Hocam,
    resimdeki daire içene aldığım bar hareketleri formülleri yanıltmaktadır. Şöyle bir kısıtlama koymak mümkünmüdür. bir bar (bu hisse hisse fiyatı için 0,050 den fazla değerlendirilemiyecek)normal bir hareketinden 2 kat fazla hesaba katılmayacak. Thy ele alırsak mesala fiyat 13 tl olsun. bir barda fiyat 13,05 e çıksa bile , formül bunu 13,02 değerlendirsin.

Hangi formulu,nasıl yanıltmaktadır,örnekleyin...
    Yazınızı okuyanlar,sizin beyninizdeki anlaması için,ayrıntılı detaylı sorunuz...
    Mum grafikde ne uzunluk ve şekilde olursa olsun,o barın kapanış fiyatı formul tarafından kullanılır ..

Sayfa 200/252 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •