Sayfa 967/1001 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: Viop - XXIV

maske kanununa uyulmaması ve toplu taşımadaki özensizlik katmadeğer oluşturacak bir çok duyarlı toplum kesimini ekonomik aktiviteye %100 kapasite katılmaktan alıkoyuyor.. %5 doğal büyüme denilen seviye bu şartlarda gerçekleşmez "yeni normal" devam ederken ..

ayrıca eğitimin her kademede aksaması büyümeyi negatif etkileyecek uzun vadede..benchmark olarak düşünüldüğünde 2019 sonu şartları uzun süre mümkn olmayacak muhtemelen ..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Katılan olabilir olmayabilir bilemem de !!!!!!!!!!!!!!!! Maske takma zorunluluğu kalabalık mekanlar için olmalıdır , gereklidir de marketler , ulaşım araçlarında , hastaneler vs...…. Fakat sokaklarda , açık alanlarda serbest olmalı çünkü insanlar özgür olmak istiyor , maske takmak rahat nefes almayı engellediği için insanlar sinir oluyor.Sosyal mesafe onada sinir oluyorum , insanlar birbirinden korkar hale geldi , ağzımızda maske konuşulmuyor duyulmuyor bile , karşlaştığım arkadaşlarla felan uzun uzun takılmıyorum bile nasılsın güle güle o kadar . Dünyada hastalık kalmadı yat kalk tek koronayla uğraşıyoruz gazeteler televizyonlar başka haber yok her gün kaç kişi öldü belkide çoğu başka hastalıklardan ölüyor koronayı yapıştırıyorlar..100 kişi de 4 kişi risk altında kalp şeker tansiyon kanser hastaları onlar çok dikkat edecek bağışıklık sistemleri zayıf olduğu için her zaman maske taksınlar , dışarı bile çıkmasınlar.Özgürlük ve demokrasi adına kendine güvenenlere de hodri meydan .Çaresi aşı bulunsada bir an önce kurtulsak şu illetten kısaca make takanada takmayanada saygı duymak lazım.
    her bir cümlende neredeyse hepsinde yanlış ifadeler var.

yazmıyorum iyi düşün sen bul
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Dünkü taze dipten +2,200 puan desek eski dilde.. Daha dakka 1 olmadan..

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Italya da da birçok doktor oldu abd de de hatta trump doktor acigi icin disaridan transfer etmeye kalkti
    Her meslekten olen oluyor
    Tarikat isi ayri pandemi ayri
    Italya da ne resimler gorduk martta doktorlarin cani cikiyordu
    Her meslegin zorluklari riskleri var
    Bunlara gore secim yapiliyor
    Açıklanan 30 40 rakamlara inanmayin 10 kati insan oluyor hergun bunlar da polis de var memur da doktor da ozel calisan da bankaci da
    Hipokrat yemini var galiba aslini bilmem ama o yemin ilk tehlikede ben tuyeyim aga degil heralde
    Nese vob a donelim
    Aciga satis 1 ekim de var mi yok mu
    dostum senin örneklemelerin şuna benziyor.

işsiz güçsüz adam askere giderken

-gel sende asker ol belinde silah emrinde bu kadar asker birde bu kadar maaş alıyorsun ohhhh.

adam

- haklısın zaten sivilde bitmişim batmışım mantıklı diyor.

sonra adam asker olduktan sonra önce vietnam sonra koreye gönderiyorlar 15 yıl boyunca savaşta

en sonunda adam diyor ki böyle olacağını bilseydim hayatta kabul etmezdim.

hipokrat yemini ile iş bitmiyor milletvekilleride yemin ediyor ama hırsızlık yolsuzluk ihanet hepsi yapılıyor cezada almıyorlar kaldı ki hiç birinin zerre faydası yok ama doktorların inkar edilemez ve doktor olacaklara deselerdi ki ömür boyu astronot kıyafetleri ile ailenizi görmeden ucunda ölüm riski olan bir meslek seçtiniz emin ol ki 100 insandan 1 tane bile bulamazdınız.

şartlar tabii ki önemli ama hayatlar da
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

istifa anayasal bı haktir arkadaşlar lütfen ya.. isteyen çalışır istemeyen çalışmaz , beraber mi okudunuz tıp fakultesini..
    burda en masum halka sağlık calisanlaridir, lütfen..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

dolar
    h4
    bollinger tam kapandı

7. Normal uzman doktor Türkiye'de 100 hastaya bakmakla yükümlü, 120'ye yaklaşırsa döner sermayeden hak alabiliyor. Devletin parasızlık durumu nedeni ile 2018'de iki büyük ilaç firması çıktı, para vermiyorlar çünkü. Bu virüs süresince parasızlık daha da artığı için döner sermaye de kapatıldı, eskiden iyi kötü 100 hasta bakan doktor 4k € alıyorken (şimdi 1k € oldu) Avrupa'da 20 hasta bakarak 8k € alınıyor ve sizi döven söven yok.

O değil de Cem abimiz helal olsun, http://www.patronlardunyasi.com/habe...vgilisi/240535

8.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    dostum senin örneklemelerin şuna benziyor.

işsiz güçsüz adam askere giderken

-gel sende asker ol belinde silah emrinde bu kadar asker birde bu kadar maaş alıyorsun ohhhh.

adam

- haklısın zaten sivilde bitmişim batmışım mantıklı diyor.

sonra adam asker olduktan sonra önce vietnam sonra koreye gönderiyorlar 15 yıl boyunca savaşta

en sonunda adam diyor ki böyle olacağını bilseydim hayatta kabul etmezdim.

hipokrat yemini ile iş bitmiyor milletvekilleride yemin ediyor ama hırsızlık yolsuzluk ihanet hepsi yapılıyor cezada almıyorlar kaldı ki hiç birinin zerre faydası yok ama doktorların inkar edilemez ve doktor olacaklara deselerdi ki ömür boyu astronot kıyafetleri ile ailenizi görmeden ucunda ölüm riski olan bir meslek seçtiniz emin ol ki 100 insandan 1 tane bile bulamazdınız.

şartlar tabii ki önemli ama hayatlar da
    Hocam istifa eden tanidiklar bizde de var
    Alacati da ultra lüks yazligi altinda son model cipleri dunya daireleri var onlar istifa ediyor
    Ununu elemis elegini asmis cogu yeni mezun genc adam pandemi var diye kariyerini birakir mi hic
    Bunlar icin magduriyet yaratmak anlamsiz

Sayfa 967/1001 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •