Sayfa 501/1001 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop - XXIV

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Viop longtan ve hisse senetlerinden para kazanıyosan haram zıkkım olsun hayrını göremeyesin inşallah Amin...
    Islam inancina gore viop kumardir. kazansada haram kaybetsede haram. Kumarbaza helal olsa ne yazar haram olsa ne yazar. Lanet olsun içimdeki kumar aşkına.

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Petkim %20 Bedelsiz açıklamış hayırlı olsun .
    Saol kardes bende spot yok kontrat mi verecekler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    banka endeksi dolar görünümü..

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hepten bırakmak lazım bu işlerde kazanılan para bi şekilde senden çıkıyor olmalı.
    Kızım 10 yaşında ve sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyordu,biz farkedemedik tesedüfen skolyoz olduğunu yeni öğrendim. iki gündür gitmedik doktor kalmadı hepside ameliyat diyor. moral sıfır şu anki ruh halim tabana yapıştım o derece yani
    Kardeşim bırakma kendini. Öyle hemen teslim olmak yok. Aslan gibi kızın daha 10 yaşında.
    Bana da ilk askerde başlayan ağrılar nedeniyle romatoid artrit dediklerinde o da ne dedim ve ilk doktor ameliyat dedi.
    Sonra anladık ki romatoid artrit değilmiş Ankilozan spondolit imiş bendeki. Hani şu deprem dede ve Suna Pekuysal daki eğri insan tablosu varya.
    Ya da Asaf Savaş akat tablosu. ya eğrisin ya da dümdüz vücuduyla sağa sola dönen insan tablosu. Çook çok kötü günler geçti eyvallah ama
    23 yıl oldu hala dimdik ayaktayız. eğrilmemek için hergün 1.5 km yüzdüm yazları sezonluk ev kiraladım yüzdüm esenköy de falan filan.
    Ama hiçbir zaman koyvermedim gardaş. Salmayacan kendini. Ben yenecem lan seni dedim her seferinde AS ye. Eğemeyeceksin beni dedim ve eğemedi şükür.
    Babamda da skolyoz vardı aynı şekilde. Ameliyat yaptırmadık. Son nefese kadar sıkıntısız yaşadı.
    Hele ki ciğerparen kızın sözkonusu ise sen moralli olacan ki o üzülmesin. Velev ki ameliyat bile olsa korkma.
    Bizde de yani AS de de komple kalça protezi ile hayatını gayet normal bi şekilde sürdüren birçok insan var.
    Bozkurt reis önce Allaha sonra doktorlara güven. Moralini güçlü tut gardaş. Sen güçlü ol ki evdekiler senden güç alsın.

5. xu100 çay var içersen formasyonu.. YANİ fincansız İÇİLMEZ DEĞİL Mİ

6. Bedelsiz haberine içerden alanlar Müjde ye yordular yine manipülasyon yarın başladığı yere gelir enerji kağıtlar i..

7. Trade piyasasında kesin haber değil muğlak haber iş yapıyor hacim oluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

NASDA.Q

Sayfa 501/1001 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •