Sayfa 503/1001 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Viop - XXIV

1.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    günlükler en sonunda al verdi.... ve bende kısaları kapatıp uzuna geçtim.....

Endeks al verdiğinden beri herhangi bir değişiklik yok... Dünkü ve bugünkü hareketlere göre çıkış yarın sertleşebilir...

hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. çok iyi yerden işlem yapmışsınız. alışı bugün mü yapmıştıniz?
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Ekran başında olursam satarım diye dışarı kaçtım. 85 gelmez diye 20 lot yazmıştım gitmiş.
    Kalanlar bunlar.

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bankalar için bir emsal kararı haberi var.

>>>>>>>>>>>>>
    https://t24.com.tr/haber/yargitay-da...linmali,901816

Yargıtay'dan 'aile konutu' kararı: İpotek halinde şerh yoksa bile eşin rızası alınmalı

Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, eşler arasında kimi zaman büyük tartışmalara da yol açan ‘aile konutu’ ile ilgili önemli bir karar verdi. Kurul, tapuda ‘Aile konutudur’ şerhi olmasa bile eşin rızasının alınmasının şart olduğuna hükmetti. Kurul, verdiği kredi ödenmeyince evi icra yolu ile alan bankayı haksız buldu. Tapu devrini iptal etti. Karar, benzer nitelikteki davalar için emsal teşkil ediyor.

...
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Petkimden 8000Tl yedim diye sevinirken. Işim çıktı kapadık.Ekrandan uzak kaldık 30.000 gitmiş neyse bakalım baskasının nasibiymiş.

5. XLBNK hacmi 1,284 milyar. Normalde sadece GARAN bu hacmi tek başına yapabiliyor. Bu yılın en düşük hacmi veya ona yakın bir hacim olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hepten bırakmak lazım bu işlerde kazanılan para bi şekilde senden çıkıyor olmalı.
    Kızım 10 yaşında ve sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyordu,biz farkedemedik tesedüfen skolyoz olduğunu yeni öğrendim. iki gündür gitmedik doktor kalmadı hepside ameliyat diyor. moral sıfır şu anki ruh halim tabana yapıştım o derece yani
    İlk duyduğunuz andan önceki gibi daha pek çok güzel günler yaşayacaksınız evladınızla, iyi olacak inşallah. Uzaktan söylemesi kolay farkındayım fakat lütfen bırakmayın kendinizi, hem kendiniz hem aileniz için. Evlat bambaşka ve herşeyden öte, Allah beterinden esirgesin.
    Çok geçmiş olsun, Allah tez zamanda sağlığına
    kavuşmayı nasip etsin.

Esen kalın

7. Bozkurt dayı geçmiş olsun

Tez zamanda iyi olur inşallah

Petkim bedelsiz verecekse tuprasi neden aldılar? O da zararı mı bedelsiz yapacakmış?

Sayfa 503/1001 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •