Sayfa 883/1001 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 7,057 - 7,064 arası.

Konu: Viop - XXIV

1. Yarın sabah gene tırtıklı bol titreşimli barlarla shortculara zevk işkence karışımı seansı, öğleden sonra global çaçaronlar eşliğinde mini testerelerle nazlı nazlı tatlı sert aşağı geliş ordan short toplayıp gene yukarı.. Sacma sapan global açıklamalar abidik gubidik trump tweetleri, sıkışıp spazma uğramış dunya borsaları..Düşmeyen altın.. Süt ve tereyağı reklamlarında oynayan aptal çocuklara benzeyen brent petrol hareketleri.. Son 15 senedir böyle bi rezillik hatırlamıyorum

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Geçen bir ekonomi gazetecisi, Borsa İstanbul'un borsa oyun yeri değildir mesajını olumlu bulduğunu söyledi, ama illa oynamak isteyenler var ise orada daha büyük oyuncular da var diye uyardı. Oyuncu isen karşında oyuncu yatırımcı isen karşında yatırımcı bulursun dedi.

Son dönemde oyun işi iyice abartıldı, tek kurum alıyor hisse düşüyor, tek kurum satıyor hisse yükseliyor. Sabah alımdaki kurum akşam satımda ön sırada oluyor vs. Yani oyun ise oyun diyor herif.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Yarın sabah gene tırtıklı bol titreşimli barlarla shortculara zevk işkence karışımı seansı, öğleden sonra global çaçaronlar eşliğinde mini testerelerle nazlı nazlı tatlı sert aşağı geliş ordan short toplayıp gene yukarı.. Sacma sapan global açıklamalar abidik gubidik trump tweetleri, sıkışıp spazma uğramış dunya borsaları..Düşmeyen altın.. Süt ve tereyağı reklamlarında oynayan aptal çocuklara benzeyen brent petrol hareketleri.. Son 15 senedir böyle bi rezillik hatırlamıyorum

Vay arkadaş borsamı tarif ettin yoksa cinsel ilişkimi anlamadım gitti

Hiçmi kazanamıyor sun?

Yada

Kırmızı nokta izleyipte buraya yanlışlıkla mı yazdın ☺

aslında artık dolarda volatil çıkış başlıyor.
    çıkış kuvvetlenecek.

tabipler birliğide kapatılsın.
    kanuşan her şey kapatılsın.
    ağızlarada band yapıştırılsın.
    burnumuzdan soluruz.
    hem sessizlik olur.kafa dinleriz.

6.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    hangi altına.?
    gr altın dolar indexli
    ons zaten dolar.
    dolar askısı yapabilirse yapsınlar.hangi rezervle yapacaklar.?
    bir zamanlar çin yaptı.
    Daha pilot kahvesini içecek hemen değil uzun vadeli plan o şekilde gibi.

Kur %50 daha yükselse rekabetçi olur. Bulgaristan parasını euroya bağlamış, Suudlar dolara vs.

1000 TL 1 gram altın deseler ne olur. İnandırıcı olmazlar ise 1 gr altın kısa sürede 2000 TL olur, inandırıcı olur ise altın verip TL alanlar olur.

Öncelikle enflasyonun %5 altına gelmesi gerekir tabi o da 3-4 yıldan önce zor gibi.

Altın madenleri işini artıracaklarmış yılda 1oo tona çıkaracaklarmış.
    Koç, Nurol, Eczacıbaşı, Cengiz, Kozalaklar, Avod, ODAŞ vs bir sürü yerli grup altın işinde. Yabancılar da var bugün Rekabet Kurumu iki yabancının birleşmesine onay vermiş demek Türkiye'de varlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Vay arkadaş borsamı tarif ettin yoksa cinsel ilişkimi anlamadım gitti

Hiçmi kazanamıyor sun?

Yada

Kırmızı nokta izleyipte buraya yanlışlıkla mı yazdın ☺
    Aylardır portfoy istikrarlı artı yazıyor, son 1 haftadır delirttiler beni. Artı yazan tek gün yok. Sonra gel de dünyaya ebem kuşağı veya kaleydoskoptan bakar gibi bak. Basbaya yılan çukuru gibi viop. E haliyle pazar sevigenleri köşesi gibi bişeyler çıkıyor ortaya.

dolarda 8.40 dalgası başlıyor.
    allah verede orada savrulmasa.
    hani diyorlar ya
    fincana kulp takmasa....

Sayfa 883/1001 İlkİlk ... 383783833873881882883884885893933983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz