Sayfa 885/1001 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: Viop - XXIV

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Normalde rüyalarımı hatırlamıyorum. Hatırlasam sanatın en az 7 dalı var işe yarar şeyler üretmemem için çok yeteneksiz olmam gerekir malesef sanat konusunda yeteneksizim üstüne de hatırlamıyorum.

Kendi kendime acaba güzel bir kitap yazabilir miyim dedim. İçimden bir ses "İblisinin insanlara tavsiyesi" olur kitabın adı dedi, malesef o da doğru.

Ruyada bir kısmını hatırlayınca öncesi sonrası az bir kırıntı kalıyor.

Bir yarışma veya oyunda bir genç birinci oluyor 4 kişi ile oynanan bir kart oyunu veya satranç vb gibi bir şey. Ben zamanı geri alıp olayı birlikte yaşamak istiyorum. O arada gencin esas rakibi ile finalde selamlaşma şekli dikkatimi çekiyor. Ben sen onu tanıyor muydun diyorum hayır vs derken olayın en baştan beri kurmaca olduğu anlaşılıyor ve son final oyununu tekrar ve detaylı izlemekten vaz geçiyorum.

Yaşadığımız olaylar ruyalara etki ediyor olabilir, borsanın giderek kurmaca bir ortam olduğu, merkez bankasının faizleri belirlemesi ne ise birilerinin de sanki gerçek bir piyasa varmış havası vererek rakamları oluşturmasına yordum. Gerçek hayatta insanlar hatasız kurgu yapabilirse seviliyor, ilgi çekiyor, alışlanıyor, danışıklı dövüş ilgiyi azaltıyor.

Komplo teorime göre insanlar sosyallikten uzaklaştıkça rol model olarak dizileri alıp oradaki oyuncular gibi jest mimik davranış vs yapmak durumunda kalacak gitgide. Bunun rüya ile alakası yok, daha kötü bir durum var izlediğim kadarı ile oyuncular başka oyuncuları taklit ediyor özgün karakter de azalıyor.

Şarkının içine edilmiş.
    https://www.youtube.com/watch?v=V_X0P83A9P4
    Bahadır Tatlıöz feat. Aydın Kurtoğlu & Gülden & Mustafa Ceceli - Ben de Özledim
    Siz O, seçilmişlerdensiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Re2 Yazıyı Oku
    Siz O,seçilmişlerdensiniz..

3.  Alıntı Originally Posted by Re2 Yazıyı Oku
    Saat R2 ve 07.12 herşey muntazam...

4. Kişi kendini acaba iblislik mi ağır basıyor yoksa insanlık hala kalmış mı diye test edebilir. Ben eskiden daha çok ağlardım. Ağlanacak her hatırana şu şundan oldu vs mantıklı açıklamalar geldikçe o kadar da ağlayasın gelmiyor ya da unutturuyorlar. Geçen bir hatıram aklıma geldi ve ister istemez göz yaşlarım döküldü sonra hemen bunu yazayım bir yerde ağlamam gerektiğinde hatırlarım dedim ama birden unuttum. Bir kaç tane sağlam ağlanacak konu var benimle alakalı olmadığı için unutmam ve bastırmam arada onları hatırlıyorum ona da kurmaca demezler umarım.

Mantık çok yüksek olunca duygular da köreliyor olabilir. Sevmek güzel ve kolay ama ağlama kısmı da değerli.

Öte yandan korku, öfke ve gülmek büyük ihtimal akıl ve zeka ile alakalı olabilir. Öfkelenmeyen çok da adam yok zaten, onu kalbi duygular ile karıştırmamakta fayda var, sinir uçlarına dokunuyorsunuz vs diye siyasete bile girmiş, duygu ile alakası olmayan bir şey bana göre.

Güzel ve farklı bir yorum
    https://www.youtube.com/watch?v=dBiMTWk4_0I
    Işıl Yücesoy - Ağlamak Güzeldir
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kişi kendini acaba iblislik mi ağır basıyor yoksa insanlık hala kalmış mı diye test edebilir. Ben eskiden daha çok ağlardım. Ağlanacak her hatırana şu şundan oldu vs mantıklı açıklamalar geldikçe o kadar da ağlayasın gelmiyor ya da unutturuyorlar. Geçen bir hatıram aklıma geldi ve ister istemez göz yaşlarım döküldü sonra hemen bunu yazayım bir yerde ağlamam gerektiğinde hatırlarım dedim ama birden unuttum. Bir kaç tane sağlam ağlanacak konu var benimle alakalı olmadığı için unutmam ve bastırmam arada onları hatırlıyorum ona da kurmaca demezler umarım.

Mantık çok yüksek olunca duygular da köreliyor olabilir. Sevmek güzel ve kolay ama ağlama kısmı da değerli.

Öte yandan korku, öfke ve gülmek büyük ihtimal akıl ve zeka ile alakalı olabilir. Öfkelenmeyen çok da adam yok zaten, onu kalbi duygular ile karıştırmamakta fayda var, sinir uçlarına dokunuyorsunuz vs diye siyasete bile girmiş, duygu ile alakası olmayan bir şey bana göre.

Güzel ve farklı bir yorum
    https://www.youtube.com/watch?v=dBiMTWk4_0I
    Işıl Yücesoy - Ağlamak Güzeldir
    Keşke bu forumda herkes sizin gibi temiz kalpli olsa.!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,433
    Asya borsaları: Endeksler 'Fed'in ardından' negatif bir seyir izledi...

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Asya borsaları: Endeksler 'Fed'in ardından' negatif bir seyir izledi...

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Carcos için.

https://www.youtube.com/watch?v=I1GEykncXXY

Sayfa 885/1001 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •