Sayfa 93/1001 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Viop - XXIV

1. iş'e iyi konsantre olmuş meril abla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    yükselişler hep tepki gibi.. yarın da yükseliş devam ederse onay alabilirler.

şuanki duruma göre al ver ver al dönemi devam ediyor.

petkim

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    akbankta tepkiyi trende kadar yapmış...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    garanda trende kadar gelmiş...

Hazır seans bitmiş iken biraz son 3 günde düşündüklerimi yazayım. Cuma günkü düşüş hiç inandırıcı değildi, sanki Ekim vadede en alttan long açmak için zorlama bir düşüştü. Bu yüzden hisse alımına karar verdim ve dün almaya başladım. Yani kısaca Sn ABKA ile aynı düşüncedeydim tek bir farkla, kendisi al sinyalini bekledi almak için, ben doğrudan almaya başladım. (Tahminim elinde yeterince banka olduğundan net sinyal bekledi). Dünkü düşüş %1.5 tan fazla olmaz diye düşünüyordum, %2 oldu. 4.90 altına Akbank vermezler diyordum, 4.87 ye bile verdiler. Bugün de %2 lik bir düşüş ve akbankta 4.77 ye kadar vermelerini bekledim, elimdeki tüm TL yi 4.86-4.77 aralığında Akbank pasif alımına yazdım. Hatta 4.77 altına verirlerse dolar fonu satmak için hazırladım kendimi, hiç istemesem de. 4.83 e kadar pasifler gelince 14:30 a kadar, fon bozmaya gerek kalmayacak deyip denize kaçtım. Beklentim en fazla dünkü kapanıştan kapanacak bir endeks, 4.90 Akbank ve 5.05 İsC rakamlarını görmekti, biraz abarttılar. Bankalar konusunda düşüncem ABKA'dan pek farklı değil. Yeterince diplerde olduklarını düşünmeme karşın, olası bir döviz zıplamasında daha da dibe gitme olasılığının hala var olduğunu düşünüyorum ama artık biriktirme zamanı diyorum çünkü ne kadar düşerlerse düşsünler, karşılayacak döviz stoğum var diyorum.
    Gerisi ise, nasip.

6. şu leş endeks çıkışa başlasa da rahat rahat otursak a.q.
    işleri güçleri hipnelikkkk

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    15 dakkalık macd artı bölgeye geçti..... bu uzunda bekleyenler için iyi bir şey.... bende bunu görünce kısaları kapattım ve 1227 den uzuna geçtim... endeks günlükler hala satta.... ama yarın sert bir çıkış olursa buradan güzel bir çıkış başlar...
    Aynı düşüncedeyim. ABD borsaları geri dönmeden aşağıya ralli pek mümkün görünmüyor.

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://pbs.twimg.com/media/EgukXbnX...jpg&name=small

Haluk Bürümcekçi'nin yukarıdaki tablosuna göre;merkez bankası döviz fiyatlarının yükselişini durdurma çabasıyla, kamu bankaları üzerinden geçen yıl başından bu yılın Temmuz ayı sonuna kadar 105.5 milyar dolar satış yaptı.Bu satış rakamının 68.6 milyar doları bu yılın ilk 7 ayına,11.7 milyarı ise son Temmuz ayına ait.
    Ayrıca kamu bankaları da Temmuz sonu itibariyle kendi varlıklarından döviz satışı yaparak 76.460 milyar TL(11.001 milyar dolar) döviz açık pozisyonu verdiler.
    Sonuç olarak merkez bankasının kamu bankaları üzerinden ve kamu bankalarının geçen yıl başından Bu yılın Temmuz ayı sonuna kadar döviz fiyatlarındaki yükselişi durdurma çabasıyla yaptıkları döviz satışlarının tutarı 116.5 milyar dolara yükseldi.
    Yukarıdaki yazı ise daha altlardan hisse toplama olasılığının hala yüksek olduğunu gösteriyor. Temkinli toplamaya devam diyorum kısaca. Yani dip avcılığına devam.

8.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    Lönglerim duruyo gece seansinda 1.240 yaparsa pala nın kucağına veririm malı.

Yoksa artık yarın zabahinan bakacuk
    Senin lönk maliyet 1247 değilmiydi, niye 7 guruş indirim yapıyon

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 93/1001 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •