Sayfa 884/1001 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Viop - XXIV

yada
    fincanı kulpu hepsi o kadar mı olacak.

2. Bu camlarda ana ham madde soda. Normalde SODA madeni çıkarıyor cam şirketlerine satıyor KDV yi de çok KDV içeren faturalı alım olmadığı için maliyeye ödüyor. Cam şirketleri ise ihracat yapıyor KDV pek yok muhtemelen KDV alacağı birikiyor. Şirketler birleşince işlemler grup içi olacağı için net KDV'de dengeleme olabilir diye düşünüyorum. SISE'de Ertelenmiş Vergi Varlığı 1 milyar gözüküyor KDV alacakları olabilir. Mali uzmanlar daha iyi bilebilir.

Son dönemde yabancı alımlar var gibi ama fiyatı çok yükseltmiyorlar alıcı gelince verip trade hesabına yazıyorlar muhtemelen.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Aylardır portfoy istikrarlı artı yazıyor, son 1 haftadır delirttiler beni. Artı yazan tek gün yok. Sonra gel de dünyaya ebem kuşağı veya kaleydoskoptan bakar gibi bak. Basbaya yılan çukuru gibi viop. E haliyle pazar sevigenleri köşesi gibi bişeyler çıkıyor ortaya.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Anlaşılmıştır 👍

kulpun böyleside var.
    1 bölgesi gibi.

Dow yeni zirve yapmaya niyetli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Geçen haber vardı. AB ile İngiltere çekişme içinde. Brexit ile İngiltere'ye mal satımında AB ile aramızdaki dezavantaj azalacak gibi. Beyaz eşya ve gıdada önemli bir pazar olabilir.

>>>
    https://www.haberler.com/ingiltere-d...600741-haberi/

İngiltere'de AB'nin tepki gösterdiği İç Piyasalar Yasa Tasarısı ilk oylamayı geçti
    İngiltere'de hükümetin, Avrupa Birliği (AB) ile varılan Brexit Anlaşması'nı tek taraflı değiştirecek "İç Piyasalar Yasa Tasarısı" parlamentodaki ilk oylamayı geçti.

7. Asya pariteyi satıyor. Sertçe satış giriyorlar. An itibariyle 1.1776

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Normalde rüyalarımı hatırlamıyorum. Hatırlasam sanatın en az 7 dalı var işe yarar şeyler üretmemem için çok yeteneksiz olmam gerekir malesef sanat konusunda yeteneksizim üstüne de hatırlamıyorum.

Kendi kendime acaba güzel bir kitap yazabilir miyim dedim. İçimden bir ses "İblisinin insanlara tavsiyesi" olur kitabın adı dedi, malesef o da doğru.

Rüyadan bir kısmını hatırlayınca öncesi sonrası az bir kırıntı kalıyor.

Bir yarışma veya oyunda bir genç birinci oluyor 4 kişi ile oynanan bir kart oyunu veya satranç vb gibi bir şey. Ben zamanı geri alıp olayı birlikte yaşamak istiyorum. O arada gencin esas rakibi ile finalde selamlaşma şekli dikkatimi çekiyor. Ben sen onu tanıyor muydun diyorum hayır vs derken olayın en baştan beri kurmaca olduğu anlaşılıyor ve son final oyununu tekrar ve detaylı izlemekten vaz geçiyorum.

Yaşadığımız olaylar ruyalara etki ediyor olabilir, borsanın giderek kurmaca bir ortam olduğu, merkez bankasının faizleri belirlemesi ne ise birilerinin de sanki gerçek bir piyasa varmış havası vererek rakamları oluşturmasına yordum. Gerçek hayatta insanlar hatasız kurgu yapabilirse seviliyor, ilgi çekiyor, alkışlanıyor, danışıklı dövüş ilgiyi azaltıyor.

Komplo teorime göre insanlar sosyallikten uzaklaştıkça rol model olarak dizileri alıp oradaki oyuncular gibi jest mimik davranış vs yapmak durumunda kalacak gitgide. Bunun rüya ile alakası yok, daha kötü bir durum var izlediğim kadarı ile oyuncular başka oyuncuları taklit ediyor özgün karakter de azalıyor.

Şarkının içine edilmiş.
    https://www.youtube.com/watch?v=V_X0P83A9P4
    Bahadır Tatlıöz feat. Aydın Kurtoğlu & Gülden & Mustafa Ceceli - Ben de Özledim

Sayfa 884/1001 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •