Sayfa 462/1001 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: Viop - XXIV

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    her gün yeni bir heyecan.. bir çok arkadaş çıksın veya düşsün diye dua ediyor..

benim isteğim ise çok daha sade: 30 hisse aynı oranda artmasın veya aynı oranda azalmasın.. farklılıklar olsun.. hatta abartı farklılıklar olsun.. evet..
    O zaman şu halde tam sizin istediğiniz ortam var diyebilir miyiz? Mesela bankalar pandemi dibinin bile altındayken Bim, Tcell gibi kağıtlar pandemi düşüşünü düzeltme olarak görüp çıkış trendine devam etti. Bu yeterli oluyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Vadeliler yine abd yi tınlamadı yatay açtı.
    Yine 5 günlük ortalama üstünde tutunma çabası olacak gibi.
    Bugünün en önemli Direnci benim gördüğüm 109.200
    Hep dedim yine diyorum burası shortların parasını çarpma yeri. Adamların tek amacı shortların parasını almak. Bilmiyorum artık sıkııntıları gecmise mi dayanıyor ama yer gök birleşse gene gözleri shortları sıkıştırmakta.. Koklatmıyor adamlar

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    O zaman şu halde tam sizin istediğiniz ortam var diyebilir miyiz? Mesela bankalar pandemi dibinin bile altındayken Bim, Tcell gibi kağıtlar pandemi düşüşünü düzeltme olarak görüp çıkış trendine devam etti. Bu yeterli oluyor mu?
    eskiden bimas hiç ilgilenmediğim bir kagıttı.. ama artık sürekli işlem yapıyorum vadelisinde.. %12 ağırlığı var..

tcell sevmiyorum.. ama evet.. genel olarak istediğim bir ortam var..zaten bankaları çıkarttığında 23 hisse kalıyor.. banka yerine xlbnk pozu açıyorum bazen. bankalar genelde tandem giderler.. 23 hisse içinde 5-6 hisse ile +/- ekstremleri ve değişimleri yakalamak mümkün oluyor genelde..zaten xu030 içinde en çok yukselen 5 ve en çok düşen 5 'i uzun süreli takip edin.. bir şablon çıkıyor..

tavsiye değildir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    İzlanda bizim bir ilçemizin nüfusuyla neler neler yapıyor. Gidip ordaki yöneticileri antrenörleri getirseler siz neyi doğru yapıyorsunuz diye araştırsalar. Ama olmaz. Bizde ki mantık hep götürmek(çalmak).
    Oraya kadar gitmeye bile gerek yok. Almanya'da 3 milyon civarı Türk nüfus var. Yaklaşık 5-6 yıl önce U-19 U-20 dünya kupası gibi bir organizasyonda kanallar arasında zap yaparken takılmıştım. Alman milli takımının sahadaki 11 oyuncusundan 10'u Türk isimleriydi. Bizde 84 milyon tane Türk var adamların 3 milyondan çıkardığı cevheri çıkaramıyoruz.

5. Yazıldı mı, bilmiyorum. Oxford un çalıştığı aşı deneme aşamasında iken, denekte oluşan hastalıklar sebebiyle rafa kaldırılmış...
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Oraya kadar gitmeye bile gerek yok. Almanya'da 3 milyon civarı Türk nüfus var. Yaklaşık 5-6 yıl önce U-19 U-20 dünya kupası gibi bir organizasyonda kanallar arasında zap yaparken takılmıştım. Alman milli takımının sahadaki 11 oyuncusundan 10'u Türk isimleriydi. Bizde 84 milyon tane Türk var adamların 3 milyondan çıkardığı cevheri çıkaramıyoruz.
    Diyorum ya bizde öncelik hizmet değil çalma çırpma. Bu kafayla bizden hiç bişey olmaz.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    eskiden bimas hiç ilgilenmediğim bir kagıttı.. ama artık sürekli işlem yapıyorum vadelisinde.. %12 ağırlığı var..

tcell sevmiyorum.. ama evet.. genel olarak istediğim bir ortam var..zaten bankaları çıkarttığında 23 hisse kalıyor.. banka yerine xlbnk pozu açıyorum bazen. bankalar genelde tandem giderler.. 23 hisse içinde 5-6 hisse ile +/- ekstremleri ve değişimleri yakalamak mümkün oluyor genelde..zaten xu030 içinde en çok yukselen 5 ve en çok düşen 5 'i uzun süreli takip edin.. bir şablon çıkıyor..

tavsiye değildir..
    Xbank ve xlbank vadelilerinde açık pozisyon sayısı inanılmaz düşük. İstediğiniz zaman gerçekçi kotasyon bulabiliyor musunuz?

8.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    bu haberi bilen topladı malı şimdi 2 de güzel haber transfer daha vs. çıkarırlar sonrada yeni müşterilerine teslim ederler.
    1 ayda 3 katına cıktı
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Sayfa 462/1001 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •