Sayfa 513/1001 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Viop - XXIV

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Abim cuma gecesi belirtiler gosterdi hemen ayirdik evden onu ertesi gun test yaptirdi negatif cikti ama 6 gundur gecmiyor belirtiler devam ediyor
    Bunlara guvenmiyorum pek hafif orta gecirenlere yok diyip gonderiyorlar mi bu daha tehlikeli bir durum
    test pozitfte doğrudur.
    negatif testler çoğunlukla yanlış vicente.kendinize iyi bakın.

2.  Alıntı Originally Posted by aysumetin25 Yazıyı Oku
    tat ve koku almada sıkıntı var mı?

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Belirgin degil sordum ama istahi düşük baya

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    İyi de ben şimdi ev alayım krediyi ödemiyeyim haciz gelsin eşimde benim haberim yok desin oturmaya devam yani

Oldumu şimdi
    Ya da fulbol yorumcusunun gazeteci eşi ALÇI gibi Bank Asya dan kredi çeksin.Boğazda yalı alsın ben de gideyim CANİKLİYE inanıp hissesini alayım gümmmmm

4.  Alıntı Originally Posted by *bozkurt Yazıyı Oku
    hepten bırakmak lazım bu işlerde kazanılan para bi şekilde senden çıkıyor olmalı.
    Kızım 10 yaşında ve sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyordu,biz farkedemedik tesedüfen skolyoz olduğunu yeni öğrendim. Iki gündür gitmedik doktor kalmadı hepside ameliyat diyor. Moral sıfır şu anki ruh halim tabana yapıştım o derece yani
    çok geçmiş olsun acil şifalar...

apple 20 yılda gelen başarı. şirket 20 yıl 1 dolarından altında işlem görmüş sanırım. Asıl cıkış ipod lar ile gelmiş.Sonrası tarih yazılmış.

6. Sinemada TENET'i seyrettim.
    Sabah grafiği çizen, işlemleri yapan, yarın kallavi gap olcak diyen şimdiki benmişim.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    apple 20 yılda gelen başarı. şirket 20 yıl 1 dolarından altında işlem görmüş sanırım. Asıl cıkış ipod lar ile gelmiş.Sonrası tarih yazılmış.

Biz de olsa bu şirket, varlık fonuna devreder başına da güreşçi Ceo koyardı

8. ABD ADR

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 513/1001 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •