Sayfa 28/55 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 435 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Temettü ile ilgili herşey

1.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5899 Yazıyı Oku
    Öyle bir zorunluluk yok
    Kusura bakmayin,tuborgda umutlanmistim.genel kurul kararini bekliyorum.gormemisim.

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tam da temettü mevsiminde bu başlığın aktif olmaması düşündürücü.

Harika temettüler açıklandı oysa...
    Himmete muhtaç bir dede, gayrıya nasıl himmet ede.
    Yazdıklarımız hiç bir şekilde YTD.

Alıntı Originally Posted by UMA Yazıyı Oku
    Tam da temettü mevsiminde bu başlığın aktif olmaması düşündürücü.

sayın DUDU nun bir tabiri vardır; ''huzurla temettümüzü bekliyoruz''
    herhalde demek istediği bu
    borsa yatırımcılar içindir.

4.  Alıntı Originally Posted by UMA Yazıyı Oku
    Tam da temettü mevsiminde bu başlığın aktif olmaması düşündürücü.

harika temettülerin faydasını bir anlatsanda bizde herkesle beraber aktif olsak ve sevinç naraları atsak.

Temettü dağıtılmadan önce portfoyunde temettü sonrası portfoyune bir bak Ondan sonra sevinip sevinmediğine bak.

onu herkes biliyor deyipte arkasında temettü dagıtıldıktan sonra gör sen bu hisseleri nasıl eski fiyatına cıkacaklar diyorsan.

BU hisseleri yaz buraya temettü günü fiyatını yazalım 1 2 hafta sonrası durumu tekrar yazalım ne kazanılıyor ne kaybediliyor görelim.

Eğer sen haklı çıkarsan devamında tüm temettü dağıtan hisselerde aynı istatistiği tutalım. Eğer böyle bir kural var ise.

Sana söz veriyorum Temettü ile para kazanmak diye konu başlığı açacağım temettü dağıtıldıgı gün hisseyi alacam 1 2 hafta sonra satıp bedavadan para kazancam/kazandıracam. Senle beraber sevinç çığlıkları atacağım.

Yok ben bu işe gelemem bazı hisseler gider bazıları gitmez. Diyorsan sorarım adama derimki harika temettülerin neyine bu kadar seviniyorsun ? extra kar mı ediyorsun hayır extra zarar ediyormusun evet (vergiden dolayı)

Şirketin eli güçsüzleşiyor mu? evet ?

neyine sevinmeliyiz vallahada billahada anlamıyorum.... mantıklı hiçbir açıklamada yapmıyorsunuz bana.

5. kronik temettü düşmanı

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. buyrun Arkadaşlar ,,, inceleyip değerlendiriniz..

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    harika temettülerin faydasını bir anlatsanda bizde herkesle beraber aktif olsak ve sevinç naraları atsak.

Temettü dağıtılmadan önce portfoyunde temettü sonrası portfoyune bir bak Ondan sonra sevinip sevinmediğine bak.

onu herkes biliyor deyipte arkasında temettü dagıtıldıktan sonra gör sen bu hisseleri nasıl eski fiyatına cıkacaklar diyorsan.

BU hisseleri yaz buraya temettü günü fiyatını yazalım 1 2 hafta sonrası durumu tekrar yazalım ne kazanılıyor ne kaybediliyor görelim.

Eğer sen haklı çıkarsan devamında tüm temettü dağıtan hisselerde aynı istatistiği tutalım. Eğer böyle bir kural var ise.

Sana söz veriyorum Temettü ile para kazanmak diye konu başlığı açacağım temettü dağıtıldıgı gün hisseyi alacam 1 2 hafta sonra satıp bedavadan para kazancam/kazandıracam. Senle beraber sevinç çığlıkları atacağım.

Yok ben bu işe gelemem bazı hisseler gider bazıları gitmez. Diyorsan sorarım adama derimki harika temettülerin neyine bu kadar seviniyorsun ? extra kar mı ediyorsun hayır extra zarar ediyormusun evet (vergiden dolayı)

Şirketin eli güçsüzleşiyor mu? evet ?

neyine sevinmeliyiz vallahada billahada anlamıyorum.... mantıklı hiçbir açıklamada yapmıyorsunuz bana.
    Al satci degilsen senelik realizasyon olarak gorup cok mutlu olursun;)
    Rasgele

8.  Alıntı Originally Posted by mhtakif Yazıyı Oku
    kronik temettü düşmanı

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    )))))

....
    Ağaç dikmek için en iyi zaman 20 yıl önceydi .Sonraki en iyi zaman ise şimdi (20.06.2014) Çin atasözü
    Birileri bugün gölgede oturuyorsa uzun zaman önce birileri ağaç diktiği içindir.(buffet) Zaman herşeyin anlamını değiştirir (ihtiyar balıkçı )

Sayfa 28/55 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •