Sayfa 101/294 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Sıkıntı yok benim açımdan kısacılar düşünsün. Sadece aklımda bir soru işareti var.
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Valla satın kağıdın önünü açın tutun demiyorum artık

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok benim açımdan kısacılar düşünsün. Sadece aklımda bir soru işareti var.

Aynı soru işareti bende de var. Twetter da hüstadlarina sormaya başladılar, pazar var yani satın yarın gelenlere. Beğenmediğini ver beğendiğini al yani

3. Bundan iyisi şamda kayısı. Nasibimi bekleyeceğim artık ne çıkarsa.

İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Bundan iyisi şamda kayısı. Nasibimi bekleyeceğim artık ne çıkarsa.

Benim teorim şu mal dağıldı A1 capital ve ziraat le malı zor dağıtan patronlar Doğaçlama ve spontane gelişen 18.27 tarihi zirveyle ellerin deki potansiyeli farkettilerse. Kap haberiyle destek bile vermediler.sığ tahta 4 milyon lot var edip gibi açıklık oranı da yüksek değil, şu yüksek hacimleri ve teveccühü boşa çıkarmayıp...... Noktaları hayal edelim ne yapabilir şirket

5.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Benim teorim şu mal dağıldı A1 capital ve ziraat le malı zor dağıtan patronlar Doğaçlama ve spontane gelişen 18.27 tarihi zirveyle ellerin deki potansiyeli farkettilerse. Kap haberiyle destek bile vermediler.sığ tahta 4 milyon lot var edip gibi açıklık oranı da yüksek değil, şu yüksek hacimleri ve teveccühü boşa çıkarmayıp...... Noktaları hayal edelim ne yapabilir şirket

Açıklık oranı ni arttıralım deseler Ayhan bunların malını Turgg fiyatından sativerir valla 90 lardan

6.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Açıklık oranı ni arttıralım deseler Ayhan bunların malını Turgg fiyatından sativerir valla 90 lardan

Kaldı ki edip te pamuk eller cebe diyecekler sermayeyi yutan borç için bedelli gelecektir

7. Ayhan dan anca cacık olur

8.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Ayhan dan anca cacık olur

Yani ona gerekte yok proje ni ortaya koy. Başla kap haberleriyle bile olur. İlk kap haberi arsanın değerleme raporunu güncelleme yapsa zaten fiyat 40 i geçer

Sayfa 101/294 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •