Sayfa 102/294 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Kanka sen malı alınca gazlıyorsun satınca zaten düşüyor ortalıktan kayboluyorsun.
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Yani ona gerekte yok proje ni ortaya koy. Başla kap haberleriyle bile olur. İlk kap haberi arsanın değerleme raporunu güncelleme yapsa zaten fiyat 40 i geçer

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

2.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Kanka sen malı alınca gazlıyorsun satınca zaten düşüyor ortalıktan kayboluyorsun.

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maliyeti düşürmeyelim mi sabit dursam ne elde edecektim ki şimdi maliyetim azaldı. 12 den ateks sahibi oldum al satlarla

3.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Maliyeti düşürmeyelim mi sabit dursam ne elde edecektim ki şimdi maliyetim azaldı. 12 den ateks sahibi oldum al satlarla

Çapım küçük velakin ben aşağıdan toplayınca noluyoruz deyip yukarı çekiyor tahtacı hareket getiriyorum her seferinde

4. Bence sahipleride, tahtacı da varsa spegi de gördü potansiyeli değerlendirirler yani bu tarihi hacmi.. heba etmezler

5.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Yani ona gerekte yok proje ni ortaya koy. Başla kap haberleriyle bile olur. İlk kap haberi arsanın değerleme raporunu güncelleme yapsa zaten fiyat 40 i geçer

Değerleme raporu güncellenirse fiyat 40 i geçer diyorsunuz,,şimdiye kadar ki güncellemeler bir etki yapmadı biliyorsunuz dimi?

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Smile

En sevdiğimiz şey pozisyona göre yorum yapmak.

Neyse 20.** Kadar yazmayacam.
    Bakalım Burda Kimler Kalacak Hancılar mı Yancılar mı....
    3 vadeye kadar görürüz inşallah

7. faaliyet raporu okumayanlar belli oluyor... siz ona değilde.. 18.27 den 15.48 ' don lastiği gibi nasıl düştük,madara olduk ona bakın..demekki ky nin bir gücü yok.. pirratitt kedi fare gibi oynadı ve başkalarına pozisyon hazırladı sanırım...

ytd değildir

Sayfa 102/294 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •