Sayfa 11/294 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Kimseye cevap vermeye niyetim yok, yazdıklarım doğru mu yanlış mı o önemli, atakste çok eskiden beri ufak bir pozisyon tutarım her zaman, sıkıntı olmaz taşırım her zaman..

ytd değildir

2. Senin yazdıkların yüzde yüz doğru bizim de doğru sen gelince zirvelere yolculuk gibi yapıp gümlüyor...bu sefer zirveye çok da yakın değiliz farklı olur inşallah
     Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Kimseye cevap vermeye niyetim yok, yazdıklarım doğru mu yanlış mı o önemli, atakste çok eskiden beri ufak bir pozisyon tutarım her zaman, sıkıntı olmaz taşırım her zaman..

ytd değildir
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3. [QUOTE=WindowsUp;4734966]Genel kurul işlemlerinde Kemal İNAY isimli hissedar kurulda birçok maddeye itiraz etmiş ve kurul tutanağının son sayfasında sorduğu 15 (onbeş ) soru tutanağa kaydedilmiş ve yayınlanmış, elbet bu soruların bir şekilde cevapları verilecek

https://www.akintekstil.com.tr/wp-co...erh-cevabi.pdf daha ne cevabı verecekler....

sanki adama yalancı dedik....
    her seferinde aynı şeyler....
    arsa...nakit...genel kurul...genel kurul tutanakları...v.s. v.s.
    yoksa aynı gemideyiz...bizde para kazanmanı isteriz...sen kazanırken bizde kazanmış oluyoruz....
    ama sen bunları yazınca acaba biz karşıdan salak mı ..pardon çok salak mı gözüküyoruz diye içimden geçirmiyor değilim....
    hep aynı...hep aynı...emin ol yazdıklarını ben şahsen ezberledim....birde keriz avına çıkmış biri gibi yazıyorsun da....

yoksa yaz....banane...sanki babamdan kaldı fabrika...

5. Türk Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektörü, Ağustos'ta yaptığı 1,55 milyar dolarlık ihracatla en fazla ihracat gerçekleştiren sektör oldu
    KAYNAK foreks haber merkezi

ben gideyim ozaman kot alayım hemde ikisindende

kura çektim...rodrogo çıktı

bu mudur........

sen gidersin...gidersin tahta alıcılı gösteriyor...

Sayfa 11/294 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •