Sayfa 193/294 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2351 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Dün bizim çok bilmiş turgg diyordu 120 diyordu ne oldu şimdi dünden beri düşüyor senin yazıları görüp gaza gelip alan varsa bunun vebalini almış oldun ,diyoruz sana hedef fiyat verme hem suçtur hem de vebali var.

2. Hisselerimin üçte ikisi duruyor ben sadece tahtacıya aklını başına al diyorum gerçekten gelirse sattığımın fazlasını koyarım... Beklemeye devam sabırla uygun kalan ender hisselerden... Ytd
     Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ....Arkadaş sen trde yapacaksın diye 19 mı inmesi lazım artık oraları görmesi imkansız endeksin ancak istisnai çöküşünde olur spek bilir işini yok öyle her zaman kazandırması al satcılara fırsat vermez.ytd.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3. Nasıl tahtanın durumu ,yorum var mı?

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Günü en yükseklerden kapatması beklentim ve 28 üzeri haftalık kapanış yapması kulağa hoş geliryor da bu speğin farklı fantezileri var sanki...

5. rodrg 5 katı yapmış tekstillerin en .oktanısın artık neyi bekliyorsunuz ey akın ailesi ,fırsat bu fırsat borsa coşarken siz de coşturun hissenizi bir geri alım açıklasanız bir bedelsiz patlatsanız bir güzel bilanço gönderseniz arsa haberine gerek bile kalmaz o da ballı kaymak olur sona.

6. Katar Borsa İstanbul a ortak olmuş..hisse de alacakmış.. :) bu tayfa arsaları sever.. hadi hayırlısı bakalım..ytd

Alıntı Originally Posted by Hybernation Yazıyı Oku
    Dün bizim çok bilmiş turgg diyordu 120 diyordu ne oldu şimdi dünden beri düşüyor senin yazıları görüp gaza gelip alan varsa bunun vebalini almış oldun ,diyoruz sana hedef fiyat verme hem suçtur hem de vebali var.
    bu yazını not ettim...
    çakallığına laf etmiyorum...
    vebal diyorsun....
    14 ler ken orta vade hedef 21 ler dedik...saldırdınız...
    31-32 ler hedef dedik saldırdınız....

ateks=10 edip dedik...hemen hemen yakaladı...yine saldırdınız...
    tavan yapar dedik saldırdınız....

olsun sen konuş...
    vebal ve kul hakkı emin ol en büyük korkumuzdur....

29 larda burada tavan tavan yapacak ...fiyatlar uçacak diyenlere ....lafın yok..
    biz adamların hareket karakterine göre 120 ler yapar dedik...
    ilk etap 104 .40 gördü..döndü..dün deseydin ya bu laflarını...bugün düüşünce.....

ama hatırlatırım bugün kü lafını....
    yok yada hatırlatmam..bakar utanırsın:..

8. Ateks fiyat olarak her yere gidebilir bu kağıdı alan zaten 50 li rakamlardan aşağıya vermez uzun vade bekleyenler iyi ekmek yer diye düşünüyorum ama kimseye al ve sat telkinindede bulunmayızKağıda güvenen alsın nokta

Sayfa 193/294 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •