Sayfa 194/294 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    bu yazını not ettim...
    çakallığına laf etmiyorum...
    vebal diyorsun....
    14 ler ken orta vade hedef 21 ler dedik...saldırdınız...
    31-32 ler hedef dedik saldırdınız....

ateks=10 edip dedik...hemen hemen yakaladı...yine saldırdınız...
    tavan yapar dedik saldırdınız....

olsun sen konuş...
    vebal ve kul hakkı emin ol en büyük korkumuzdur....

29 larda burada tavan tavan yapacak ...fiyatlar uçacak diyenlere ....lafın yok..
    biz adamların hareket karakterine göre 120 ler yapar dedik...
    ilk etap 104 .40 gördü..döndü..dün deseydin ya bu laflarını...bugün düüşünce.....

ama hatırlatırım bugün kü lafını....
    yok yada hatırlatmam..bakar utanırsın:..
    Ben neden utanacakmışım ? 6 senedir buradayım 1 kere hisse şöyle olacak şuraya gidecek vs bir şey demedim.Burada her zaman uçacak kaçacak diyenlere tavrımı koymuşumdur.sn zerocola hariç o da işi geyiğine vuruyor artık sıkılmış çok.Neyse fazla polemiğe girmeyeceğim ben uyarımı yaptım gerisi sana kalmış.

2. Kuşlu da biri bir şeyler yazmış tarihi gün vb diyerek bakalım ne çıkacak altından... Ya nasib

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Kuşlu da biri bir şeyler yazmış tarihi gün vb diyerek bakalım ne çıkacak altından... Ya nasib

Bugün mü tarihi gün? Kastettiği yani

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Teşekkür ederim ben hep polyanacılık yapıp stres atıyorum iyi niyetle rakamları telaffuz edip patrona speklere giydiriyorum napalım Ytd değildir yani😊
    Ancak Sn snap in tecrubelerinden faydalanmak ta gerekli rakamlari on gorebilen insanlar da vardir tabii %100 olumlu sonuclar dogurmayabilir fakat “vebal senin uzerine” gibi kelimeler agir bir uyaridir ve bence borsa da islem yapan kimse “kendinden baskasini suçlu ve yararlı”bulmamalı...

Haydi spek bastır daha İstanbul u gösterecen bize😄34,34 çok iyi numero...

5. Bugün için demiş galiba... Ben tarihi bir gün görmedim ama bizim en büyük silahımız sabrımız
     Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    Bugün mü tarihi gün? Kastettiği yani

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

6. Eyyyyyy Osmanlı nın speği çak şu
    Bankof America ya da görsün Osmanlı tokadını...başladığı işi bitiremeyen çapulcu american zırtapozları😄

7. katarlılar doğuş grubunun istinye parkına talip olmuş bizim arsayla da ilgilenmezler mi acaba?

8. Sanırım , Bank of dan bu malı söküp alana kadar böyle salınıp duracak gibi.... Artık bir çok kişinin bir gözü bu tahtada.. bu fiyatlardan maliyetlerin de bir hedefi olacaktır herhalde..henüz karpuz ve kavun kesilmedi çünkü... ytd

Sayfa 194/294 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •