Sayfa 243/294 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Tahtatada ya ufak yatırımcı fazla kalmadı yada 60 lo rakamlardan alan yatırımcılar kağıtı unuttu beklemedeler ama kağıt kıymetli iyi rakamları görmesini bekliyoruz herkese bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by Palamut Yazıyı Oku
    Bomboş....bir zamanlar ne fırtınalı sohbetlere şahit oldu forum..bakıyorum da kimseler yok..bomboş..
    Merhaba Sn Palamut,,şahsen ben yoruldum dinleniyorum,, ama takipteyim..daha iyi yerlere gelme ihtimali hala baki,,defter değeri 1.71,, benim için tek sıkıntı artık hareketlerini keatirememek ,,bu yüzden kili kırk yaran bir yaklaşım içindeyim,,patronlarımızdan çok şey öğrendim,sağolsunlar

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    Merhaba Sn Palamut,,şahsen ben yoruldum dinleniyorum,, ama takipteyim..daha iyi yerlere gelme ihtimali hala baki,,defter değeri 1.71,, benim için tek sıkıntı artık hareketlerini keatirememek ,,bu yüzden kili kırk yaran bir yaklaşım içindeyim,,patronlarımızdan çok şey öğrendim,sağolsunlar

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba.. ben hala portföyümün yarısı ile devam ediyorum..bana göre, diğer benzer hisselere göre hala çok ucuz olduğunu düşünüyorum..kesinlikle ytd

4. Bıraklaan bu ayakları ateks. hani 10 sene önce İBB el koymuştu arsana. Sönra sen demedin mi şerh koydum deye. Demedin mi görüşüyoruz deye. Demedin mi sonra kamulaştırma kararı kalktı deye. Hani o arsada projen vardı ne oldu 15 sene önce. Arsa elinde eee noldu? Şimdi sen ne yapacan orda? Bırakınlaaan bu ayakları. Hiç bir bilgi dahi vermiyorsunuz hala. Çıkınlaaan artık şu borsadan.

5. alışta kademeler bomboş, şaka gibi..

6. kovboy filmlerindeki terkedilmiş kasaba ..

7. fırtına öncesi sessizlik hali gibi..

8. Yine bir çok kişinin canını kötü yaktı. 62'den 30'a. %50 düşüş yuh

Sayfa 243/294 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •