Sayfa 41/294 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. sağlığımdan daha değerli bişey yok...markaları,müşterileri,Antiviral kumaş talep ve satışlarının ne durumda olduğunu KAP ta yayınlasınlar dediğimi yapmazsam ben de adam değilim..

ytd değildir

2. 9 aylık bilançoda göreceğiz...şurda bakıyorum yüz maskesi antiviral kumaştan 20-30 tl arasında değişiyor, fiyatıda diğerlerinden farklıdır muhakkak...

ytd değildir

3. dagi antiviral kumaştan maske yaparsa don kilot fiyatları gibi 50tl den aşağı olmaz..kumaşı bizden alursa artık markamız daği iç çamaşırları olur...bi taşla iki kuş..

ytd değildir

Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Snap arsa muhabbeti ile hisseyi arsaları kötüleyip milletin aklını karıştırma 21 diyordun fos çıktı sen fos dersen acaba gelir mi

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gelecekk.....

hatta benim hedeflerim daha da ilerisi ama olsun...rakam verince suç işliyormuşuz ya...

6. benim kendi adıma ateks ile ilgili beklentim arsa değil.. arsa hikayeleri hep uzarda uzar 5 yıl 10 yıl 15 yıl.. satacam satacam derler satmazlar.. bence ateks için yakın gelecekteki en önemli etki kumaştan olacaktir....tekstilciler tam gaz çalışıyorken kumaşçıların durması mümkün değil.. helede böyle özellikli bi kumaş üreticisiyken.. teksilcilerin çoğu bu durumu fiyatlamışken ateksin fiyatlamamasını anlamış değilim...

Alıntı Originally Posted by demir demir Yazıyı Oku
    benim kendi adıma ateks ile ilgili beklentim arsa değil.. arsa hikayeleri hep uzarda uzar 5 yıl 10 yıl 15 yıl.. satacam satacam derler satmazlar.. bence ateks için yakın gelecekteki en önemli etki kumaştan olacaktir....tekstilciler tam gaz çalışıyorken kumaşçıların durması mümkün değil.. helede böyle özellikli bi kumaş üreticisiyken.. teksilcilerin çoğu bu durumu fiyatlamışken ateksin fiyatlamamasını anlamış değilim...
    budur.....arsa....sonraki iş...şirkete güvenip alıyorsan...ok...

8. Ey spek bak burda ky dostların
    Arsa ydı kumaş dı sayfalarca konuşuluyor
    Ancak sen biliyorsun ki 2 side paha biçilemez....
    Ve ancak hisseleri kaliteli yapan yine kaliteli spekler dir...
    Güzel bir kapanış yapın ,yaptırında...

Cumayı güzel bitirip pzrtesi ye güzel başlayalım...

Haydi bir Ateks show yap bakalım sonu güzel biten...bak bekliyorum ekran başındayım...lütfen bak rica ediyorum...

ALLAH rızası için...

Yasak Elma da ki üçkağıtcı batan holding patronu Halit in bile hisseleri 3 e katladı adam yine boğazda denize sıfır havuzlu içinden drone uçabilen yalısına kavuştu😊

Neydi bizim günahımız........... Eyyyy Spekler..........
    Eyyyy Patronlar........

Sayfa 41/294 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •