Special Days Image
Sayfa 51/294 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

2. Israrla sordum cevap vermedin. O vakit müsadenle alttarafı ateks ifadeni usttarafı Snap olarak değiştiriyor ve sizi ciddiyete davet ediyorum

YTL değildir.

Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Güya kafa buluyorsunuz. Burda kaç insan karakteriyle oynuyorsunuz? Cidden bilmek istiyorum!.

YTD degildir
    bazen agzindan cikan her kelimeyi özenle secersin ki karsindaki fesat kisi yanlis anlamasin.
    ama ne yaparsan yap o yine kendi bildigini okur.

4. Bu doğru fesadliktan ve fesadlardan Allah'a siginirim.

YTL degildir

5. ateks

1 günde 15.42 'den 15.06' ya düşürmenin ne gereği vardı. Nasıl düşürdüysen öyle çıkar.

YTL degildir
    Son düzenleme : WindowsUp; 14-09-2020 saat: 11:06. Sebep: duzeltme

6. Sabah sabah bol tavanlar demek neyin kafasıysa ...sadece faze anlamıştir ne demek istediğini. . Benim anladigim zor tavan görürsünüz demek.. eee madem umugumuz senin elinde sık da çıksın biz de kurtulalim.

YTL degildir

7. Öyle sureti haktan görünmeye çalışmakla olmuyor bu işler. .İnanç bir Müslümanın saçının telinden ayağının tırnağına kadar her yerdedir. Yoksulun elindeki bir ekmeğini elinden almaya çalışmak inanç değildir. .Elhamdulillah o inanca kalben ve ruhen sahibiz..

YTL degildir

8. Tahta mal bekliyor gibi. Satan olsun istiyorlar, alacaklar diye düşünüyorum. (Sadece izlenim)

Bu malı kademelere yığıp kaptırınca da aşağı gelip beklemek ve almak istemek... bunlarda oluşturduğu çöküntü ve bozukluk metafizik, felsefeyi geçtim bilimin konusu olacak düzeyde... (Sadece düşüncem)

Sayfa 51/294 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •