Sayfa 245/294 İlkİlk ... 145195235243244245246247255 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. O eski az hacimli zamanlar..ne gelen var ne giden ,,ufaktan yükseltip birileri gelsin diye bekliyor galiba tahtacı.. pazar yerinin en az alışveriş yapılan tezgahı işte..görünmeyen kısmı dolu ama vitrini boş..hiç değişmezsin sen)

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu sene yemek daveti yok mu?? Gider teşekkür ederdim..çok beklettiniz ama değdi derdim,,yenileri bizimki kadar bekletmeyin yazıktır günahtır diye de ilave ederdim ..

3. Değişmemiş bu,,kendi yolunda devam ediyor..oyuna oyun

4. Seni tanıyorum patroncuğum,,tahtacına selam yola devam..

5. Ya kimse yazmıyor yine,, hadi içiniz ferahlasın ikili dip yapmış görünüyor,tekniğini hüplettiğimin hissesi hareketlenir belki,,ekürisini de unutmamak gerek,,kafayı aldı yüzde 100 yaptı,, şimdi bu yüzde 300 yapıp ızak ara fark atar mi?? Benimki hayal tabi,,ama güzel hayal..

6.  Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    Ya kimse yazmıyor yine,, hadi içiniz ferahlasın ikili dip yapmış görünüyor,tekniğini hüplettiğimin hissesi hareketlenir belki,,ekürisini de unutmamak gerek,,kafayı aldı yüzde 100 yaptı,, şimdi bu yüzde 300 yapıp ızak ara fark atar mi?? Benimki hayal tabi,,ama güzel hayal..

70 milyon tl lik g.menkul satışında 7 gün üst üste tavan yapan Edip in yanında bizim Akın Tekstil in arsası en az 370 milyon tl ye satılır..O zaman göreceğiz bakalım nasıl tepki verecek.. Akın Grubu , atıl g.menkullerini elden çıkartmaya başladı ise eninde sonunda sıra elbet zeytinburnundaki arsaya da gelecek ...ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Palamut Yazıyı Oku
    70 milyon tl lik g.menkul satışında 7 gün üst üste tavan yapan Edip in yanında bizim Akın Tekstil in arsası en az 370 milyon tl ye satılır..O zaman göreceğiz bakalım nasıl tepki verecek.. Akın Grubu , atıl g.menkullerini elden çıkartmaya başladı ise eninde sonunda sıra elbet zeytinburnundaki arsaya da gelecek ...ytd
    Çırpıcıyı da ne yapacaklar o da ayrı bir soru,,uzun zamandır ses seda da yok,,

8. Edip 70 Mio g menkul satışından satış karı da yok
    Borç ödeyecek diye prim yaptı
    1/10 parite çalışabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 245/294 İlkİlk ... 145195235243244245246247255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz