Sayfa 103/294 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Güzel bir gün olacak olmalı...
    İlk hedef 18,80
    Arsaymmış bedelsiz miş kumaşmış boşverin..

Spekler tahta yapar fenomenler reklam...

Arkanıza yaslanın sessizlik güzeldir...

2. yine düşerim hikayesinde ipte oynuyor,,,nerde oynarsan oyna..düşmeyen düşmez..ip cambazı sepeekee...

sürekli burayı okuma speekkee kafan karışırr..

ytd değildir

3. vazgeçtimm burayı çokk oku..okumayı geliştirr... 1.sınıfa yeni başladın galiba...

ytd dedğildir

4. işş satıyorrr herhalde kar satışı hee!!!!

ytd değildir

5.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    işş satıyorrr herhalde kar satışı hee!!!!

ytd değildir
    işin satması iyidir sattiğindan fazlasını çeker yukarıdan geri alır tahta yapıo adam kolay değil gitmesi için maliyetini yukarı çekerek götürmesi lazım tabikide YTD

6.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    snap arkadaş arsaya geri dön dedi onu mu kıracağım,değerleme raporuna bakalım o vakit; Belki TURGG ile kıyaslanmak hafif kalır..

15. DEĞERLENDİRME
    Tesisin değerine etki eden özet faktörler:
    Olumlu etkenler:

. UlaŞım imkAnIarının kolaylığı,
    o D-100 Karayolu, Havaalanı ve Sahil yoluna yakın olması,
    . Merkezi konumu,
    ı Parselin büyüklüğü ve yapılaşmaya uygun
    şekli,
    o Tamamlanmış altyapı,
    . Bölgenin ticari ve konut fonksiyonlu projelere talep sağlayacak potansiyele ve cazibeye
    sahip olması,
    ı
    Çevresinde
    nitelikli projelerin hayata geçiyor olması,
    o Parsel üzerindeki yapıların büyük kısmının iskanlı-ruhsatlı olması,
    o Hisseli olmaması.
    Olumsuz etkenler:
    . Gayrimenkul piyasasında yaşanmakta olan durgunluk,
    o Mevcut imar durumu,
    . Parsel büyüklüğü ve imar durumu nedeniyle alıcı kitlesinin kısıtlı oIması,
    . Yapıların eski olması.

https://www.akintekstil.com.tr/wp-co...eme-raporu.pdf

Olumlu yönlerine diyeceğimiz yok zaten, olumsuz yönlerine bir başka gözle baktığımızda ;

Değerleme raporu yazıldığındak, kojektür değişmiş durumdadır. Değerleme raporu 27 Şubat 2020 de hazırlanmıştır. Pandemi 20 Mart 2020 de ilan edilmiştir Ve yaşam tarzı,koşulları değişmiştir,konut ve yaşam alanları yeni bir felsefe kazanmıştır.
    gyo lar covid-19 sonrası yeni conseptle harikalar yeni güvenli yaşam merkezleri ve projeleri üretmeye başlayacaktır buna +++++++ diyorum.

Mevcud imar durumu kazanılmış haktır, yeni imar durumu gerçekleştiğinde bu da onun bonusu olacaktır.. buna da +++++++
    Parselin büyüklüğü bu olumsuz değil olumlu bişeydir üretilecek yeni proje proje büyüklüğü doğrultusunda itibar görecektir, alıcı kitlesinin kısıtlı olması,afedersiniz de istanbul bakırköyle emsal bir arsa varmıdır, parsel küçük olsa sıradan bir yer olurdu zaten,konuşmaya değmezdi..buna da ++++++ diyorum..
    Yapıların eski olması , ya bu değerleme şirketi ne yaptığını biliyor mu acaba, yapıların eski olması en olumlu şeydir.şöyleki bu yapılar gidecek yerine yenileri gelecek, bu durum bu şekilde sürdürülemez demektir. Buna ben+++++++plus diyorum.. bu bize yeni bir perspektife ne kadar yakın olduğumuzu ifade edecek durumdur..

Bakalım snap arkadaş beğenecek mi, beğenmeyecek mi ?onun beğenmesi/beğenmemesi çok ama çok önemlidir

ytd değildir

TURGG 86 TL seviyesinde..Yukarıdaki yorumu önceden yaptım.. ATEKS doğum sancısı çekiyor bana göre, doğum gününü kutlamak nasip olsun... ha şunu yaparsa asıl o zaman hikaye değil,ROMAN yazarız.. Mutlu akü gibi arsayı ayırırsa, zaten faprika lüleburgazda herkes işine baksın dimi ..

ytd değildir

7. Benim tahminim arsa Doğan grubu gibi olacak ve her iki tarafta ihya olacak,
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

8. doğan grubu derken doğan yayın medya
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

Sayfa 103/294 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •