Sayfa 107/294 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. bilançoya göre gitmez, arsaya göre gitmez,tekstile göre gitmez...endekse göre gitmez..neye göre gider bu amk.. yazdığınızı kulağınız duyuyormu işbirlikçiler....

ytd değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Hybernation Yazıyı Oku
    Malı aldığı zamanlarda böyle veriyor gazı sonra satınca bir süre gözükmüyor arkadaş diğer birkaç gazcı gibi ,Bu hisse ne değerlemeyle gitti ne yaptığı karla ne kumaş haberiyle ,gitmemesinin tek sebebi hisseye musallat olmuş o kötü köpek ve hissesiyle alakası olmayan patronlar.
    senin yazdıklarını normal bir insan yazmaz....

ytd değildir

3. senin gibilerr 18 lerden satmış, sonra düşsün diye pusuya yatmış ama bunu asla itiraf edemeyecek kadar erdem sahibi değildir....

ytd değildir

4. siz burda insanlarının üzerine oynayan beleşçi tayfasınız...

ytd değildir

5. şimdi bakalım yazmıyorum bir süre bakalım forum iflah olmazlara kalsın....yazık yazık utanın biraz....

ytd değildir

6.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    bilançoya göre gitmez, arsaya göre gitmez,tekstile göre gitmez...endekse göre gitmez..neye göre gider bu amk.. yazdığınızı kulağınız duyuyormu işbirlikçiler....

ytd değildir
    Yahu bunu bile anlamak istemiyorsunuz,bugüne kadar olan vakayı söylüyoruz,endeks ralli yaparken sürekli düştüğünü gördü bu gözler,,iyi bilanço açıklayıp kaç kez çakıldığının sayısı belli değil.. 12 haziranda olan biten belli.. karakterinde yok.. olan şu ; dar bir bantta ileri geri hareket,şimdi o hareketlerin üst noktası da,giderse ala..gitmezse zaten normal... istatistiki gerçek veridir bu,,gider mi gider ama düşük olasılık,bu açık..ytd

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 7 sene oldu tek lot satmadım boş konuşuyorsun ,o kadar sene taşı buralardan sat bana göre değil

8.  Alıntı Originally Posted by Fastsoul Yazıyı Oku
    Yahu bunu bile anlamak istemiyorsunuz,bugüne kadar olan vakayı söylüyoruz,endeks ralli yaparken sürekli düştüğünü gördü bu gözler,,iyi bilanço açıklayıp kaç kez çakıldığının sayısı belli değil.. 12 haziranda olan biten belli.. karakterinde yok.. olan şu ; dar bir bantta ileri geri hareket,şimdi o hareketlerin üst noktası da,giderse ala..gitmezse zaten normal... istatistiki gerçek veridir bu,,gider mi gider ama düşük olasılık,bu açık..ytd

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yalnız soyle bir durum var bazı şeyleri atlıyorsunuz 10 yıla yakın zamandır gitmeyen hisseler
    sportif hisselerde dahil olmak üzere birçok hisse ralli yaptı....
    yani 10 yıldır gitmiyor diye gitmeyecek anlamını çıkaramazsınız.
    şahsım adına bunca zamandır portfoyun %20 sini ayırırdım atekse
    son zirvesinden once %40 a kadar cıkardım ve hiç endişelenmiyorum ve karamsar değilim,
    burdan düşer mi evet düşer ama küçük bir olasılık...

Sayfa 107/294 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •