Sayfa 212/294 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon
Arama sonucu : 2347 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Sanki havayolu şirketi..en önden düşüyor..

2. Ateksciğim hiç olmadığı kadar sağlam duruyor,,gözlerimi dolduruyor..

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ....Anlaşılan spek çok kişiyi döktü böyle olunca yol uzun oluyor durmak yok yola devam :)ytd.

4. Bizden bayağı dökmüş olabilirler .. kolay değil , kaç yıldır büyük bir sabır ile taşıyan arkadaşlar eğer bu dönemde verdilerse bir nebze olsun mutlu olmuşlardır umarım...En azından 10—15 tl fiyat aralığında bizden kanırta kanırta mal çalmaya çalışanlar hüsrana uğramıştır inşallah...Kimse bu fiyatları görüp de çok gitti demesin bu arada..çünkü her zaman söylemişimdir ; bir kasa bir masa şirketlerinden tutun da iflasın eşiğindeki veya bilançosu berbat olan onlarca şirket hissesi defter değerinin en az 5 katı işlem görürken Akın Tekstil in hala hak ettiği fiyatta olmadığını düşünüyorum..bu benim naçizane görüşüm..bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek..kesinlikle ytd

5. Kağıt tavan oldu kimse yok .
    Bayağı dökülen olmuş.
    Şöyle bir bedelsiz .bir arsa haberi
    Yakışır.
    Ytd

6. Cendere erken çıktın kağıttan,,bak nerelere geldi,,inşallah almışsındır daha sonra

SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ..Ateks piriminden sonra biraz geri geldi artık tepki verme seviyelerine geldi böyle yatay endeksleri de sever sanırm bugün artık artıya dönebilriiz. ytd ..nihayi sonucu spek belirler. kısmetimize artık.
    ....O gün bugünmüş arkadaşlar durmak yok yola devam inş . nedenleri niçinleri hikayeleri baya güzel ytd.

8. Dökülenlerden biri de benim en sonunu da sattım... Fakat güveniyorum bu hisseye aşağı salarsa burdayım

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Sayfa 212/294 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •