Sayfa 213/294 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon
Arama sonucu : 2347 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. Benim merak ettiğim ismini de tam anımsayamadım ama Sn. Value the sanırım...15 yıldan fazladır ateksin en eski en düşük maliyetli ortağımız..Siz sattınız mı acaba...

2. Sert bir 35 kırılımı acaba hissede yeni bir trend yeni bir yol haritası açar mı bu hafta ki kapanış çok önemli görünüyor...
    36,80 den sonra hisse deki baskılama ve enerji boşalmasıyla birlikte az yükle tren daha hızlı yükselişler getirebilir...
    İşte bu noktada şirketten gelecek bir güzel haber veya haberler “ ki nerde o şirket nerde o patronlar” vs vs yazarken gülüyorum...Ateks lan bu değil 6 milyar dolar 16 milyar dolar lık altın çıksa çırpıcı dan veya çerkezköy deki fabrikadan...Kap a bildirmez bunlar😊

3. Aklıma köyden indim şehre filmi geldi,,her taraflarından altın dökülüyor yine de gizlemeye çalışıyorlardı)) bizim ateks te o hesap..

Eskilerin çoğu verdi galiba ,ben az çok tutuyorum,,bu arada sizin 1 ateks= 5usd hedefine fazla bir yolu kalmadı,oraları da görür inşallah..

Yıllardır geçemediği,benim de sürekli dilime doladığım defter değerini geçtiğinden beri ateks farklı bir görüntüde ..5 sene değil 1 sene önce almış olmayı isterdim ama hayırlısı buymuş demekki,,

Sevgili patronlarımız ne yapıp ettiler sıfır haberde tuttular hisseyi,buna rağmen yeni zirvelere uçtu hisse...
     Alıntı Originally Posted by zerocola Yazıyı Oku
    Sert bir 35 kırılımı acaba hissede yeni bir trend yeni bir yol haritası açar mı bu hafta ki kapanış çok önemli görünüyor...
    36,80 den sonra hisse deki baskılama ve enerji boşalmasıyla birlikte az yükle tren daha hızlı yükselişler getirebilir...
    İşte bu noktada şirketten gelecek bir güzel haber veya haberler � ki nerde o şirket nerde o patronlar� vs vs yazarken gülüyorum...Ateks lan bu değil 6 milyar dolar 16 milyar dolar lık altın çıksa çırpıcı dan veya çerkezköy deki fabrikadan...Kap a bildirmez bunlar
    SM-A730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by vedatBORSA Yazıyı Oku
    ....Anlaşılan spek çok kişiyi döktü böyle olunca yol uzun oluyor durmak yok yola devam :)ytd.
    ........Aynen devam borsada 500 civarında hisse var ucuz kalan iki hisse kalmıştı bunları tespit etmiştim ALGYO ve ATEKS algyo tavan yaptı dünde bugünde ateks dururmu oda inş tavan olacak..ytd.

5. Ulan ateks sonunda herkesi
    Döktün bir kaç kişi baş başa kaldık.
    Ne adamlar harcadın.

6. Yarin 34,80 e cizgi ceksek haftalik kapanisi da 34 uzeri yapabilirse hafta sonu reklamlar da ilk 10 a gireriz sonra ver elini 40 tl yillik kapanis...bu yil bize yeter...her seyden once saglik...

Eyyy America ve Osmanli tozunu attirin su hisseninde millet sizi konussun.

7. Oldukca hareketli bir guzel Cuma gununu de geride biraktik...haftaya Cuma arifesi yarim gün seans ve biz 40 lı rakamlardan bir Ateks izliyor neden olmayalım...
    Bu Ateks artık bir başka..
    3,5 günde %25 çok mu uçtum ne😊

Sayfa 213/294 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •