Sayfa 280/294 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon
Arama sonucu : 2346 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: ATEKS - Akın Tekstil

1. 16 bin adet hacimle yüzde 5 e yakın düşen hissedir Ateks..bu arada dolaşımdaki lot adedi 4.2000.000 ....ytd

2. Hisse azcık hareketlendiğinde "ne oluyor" diyen SPK, çok ilginçtir ki,bir haftadır üç beş bin lotla her gün taban yapan hisseye müdahale etmiyor ve hesap sormuyor...Spk ne işe yarıyor anlamış değilim...varsa küçük yatırımcıya yararı bir arkadaşım anlatıp aydınlatırsa sevinirim...

3. Bu şirketin hicmi kap haberi olmaz
    Son atılan 5 kap işlem sırası kapama
    yatırımcısını yok sayan başka bir
    Şirket yoktur herhalde
    Bari biz yaşıyoruz nefes alıyoruz diye bir kap atın

4. Kuş öttükçe hisse düşüyor!
    Takipçileri de şaşıyor!

5. Abladan hiç ses seda gelmiyor artık..:) .. o yüzden kimsenin gazına gelmeden iyi düşünün iyi analiz edin..kim ki açık açık gaz veriyorsa o tahtadan kaçın.. ytd

6. Endeks 5300 ün üzerinde kapatırsa ki bu şekilde kapayacak gibi...olumlu. bizim tahtada tekrar hacimli işler oluyor..12 aylık bilanço ve arsa ile ilgili beklenti tahtayı diri tutacaktır..benim inancım bu yönde..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Palamut Yazıyı Oku
    Endeks 5300 ün üzerinde kapatırsa ki bu şekilde kapayacak gibi...olumlu. bizim tahtada tekrar hacimli işler oluyor..12 aylık bilanço ve arsa ile ilgili beklenti tahtayı diri tutacaktır..benim inancım bu yönde..ytd
    Syn palamut
    Şubatta arsa ile ilgili bir gelişme
    Olabilir mi
    Bedelsiz olma ihtimali ne durumda
    Bedelsiz verme oranı %2800 civarlarında
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Syn palamut
    Şubatta arsa ile ilgili bir gelişme
    Olabilir mi
    Bedelsiz olma ihtimali ne durumda
    Bedelsiz verme oranı %2800 civarlarında
    Ytd
    Kralkobra kardeşim, ben bedelsizden ziyade arsa için bir girişim olabileceği düşüncesindeyim..Eğer bir proje düşünülürse yasaya göre çevresinde yer alan projeler "emsal" kabul edilmek zorunda..yok satalım bu arsayı derlerse (ki bu arada bu arsa durdukça daha da kıymetli bir hal aldı..şirket ve ortakları bile çok şaşkın bence..çünkü o bölgedeki arsa m2 fiyatları inanılmaz artmış durumda) kasaya ciddi tutarda nakit girişi olacak..bu aynı zamanda ciddi kar ve firmanın özkaynaklarının anormal derece artması demek..bu tutarı ödenmiş sermayeye dönüştürdüğünde "bedelsiz oranı ne olur" hesaplayamıyorum bile..ayrıca bu senenin yeniden değerleme oranına göre 200 milyon tl nin üzerinde kar açıklaması muhtemeldir diye düşünüyorum..yıllarca bekledik zaten ..bunu da bekleriz ne yapalım..bu hisseye sahip olanlar, aynı zamanda istanbulun göbeğinde 51 dönüm arsaya da ortak olmuş durumda haberiniz olsun..firma faaliyetlerine değinmiyorum bile..kesinlikle ytd.

Sayfa 280/294 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •